logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Zatorland i zwiedzanie Krakowa Śladami Legend

Ogromne Owady, Luna Park, Mitologia i szaleństwo na trampolinach. W Krakowie odkryjecie tajemnice  legend o Lajkoniku, Smoku Wawelskim czy Żółtej Ciżemce.

Podróż w czasie jest możliwa, pojedźcie z nami a przekonacie się! 

ZATORLAND jest parkiem, w którym spotkamy się z prehistorią. Znajduje się tu największy w środkowej Europie Park Ruchomych Dinozaurów, Park Owadów gdzie spotkamy owady ogromnych rozmiarów, Park Mitologii oraz Lunapark z karuzelami kolejkami i trampolinami. Dzień spędzony w Zatorlandzie będzie niezwykły i każde dziecko wróci do domu pełne niezapomnianych wrażeń. Wizyta w parku będzie fajnym pomysłem na spędzenie weekendu w ciekawy sposób. Poszukiwanie ponad setki prehistorycznych stworzeń, skrytych między drzewami będzie niezłą gratką dla małych odkrywców rządnych wiedzy. W Parku Mitologii, dzieciaki zapoznają się z greckimi mitami oraz wypłyną w rejs tramwajem wodnym a w Parku Owadów poznają z bliska 16 ogromnych stworzeń które w powiększeniu robią niesamowite wrażenie. Aby odetchnąć od nauki będzie można pobawić się w Lunaparku. Podczas wycieczki przewidziano również lunch dla uczestników.

 

KRAKÓW to jedno z najstarszych miast w Polsce, gdzie wspaniała historia łączy się ze współczesnością. Piękne stare miasto, pełne tajemnic i legend intryguje i zachęca do ich odkrywania. Za każdym rogiem, w każdej kamienicy kryją się opowieści do odkrycia.

Zwiedzanie Krakowa Śladami Legend będzie niezapomnianą przygodą . Spacer Drogą Królewską oraz wizyta na dziedzińcu Zamku Królewskiego – to jedne z wielu atrakcji, dzięki którym dzieci poczują się jak księżniczki lub rycerze. W Smoczej Jamie odkryją Legendę o Smoku Wawelskim i dzielnym Szewczyku. Maszerując dalej na Rynek zobaczą Zaczarowane Gołębie obsiadające płytę Rynku. Dlaczego są zaczarowane? To temat kolejnej  Legendy Krakowskiej. Tuż obok znajduje się Kościół Mariacki który kryje w swej historii dwie legendy – o Żółtej Ciżemce i  Wieżach . Stoiska kuszą pamiątkami z Lajkonikiem– dlaczego jest symbolem Krakowa.Legenda głosi że… na pewno dowiecie się na wycieczce.

Uczestnicy wycieczki zobaczą również niezwykłą, interaktywną wystawę w Podziemiach Rynku Głównego. Akceptujemy płatność poprzez bon turystyczny 500+.  Ta wycieczka jest dla świetnej zabawy, będzie głośno i ekscytująco.

Dla kogo jest wycieczka?

Wycieczka  stworzona z myślą o rządnych przygód dzieciach oraz dla tych z niepełnosprawnością,  rodzinach z maluchami oraz babć i dziadków z wnukami. 

W parku są asfaltowe alejki i ścieżki obsypane kamyczkami, dzięki temu osoby niepełnosprawne jeżdżące na wózkach nie będą mieć problemu z poruszaniem się.

Rodziny z dziećmi i dorośli mogą chodzić sami po Parku lub z grupą.

 

Dzieci od 10 lat mogą jechać na wycieczkę bez rodziców  ( 50 zł dopłata za opiekuna) .  Zabierzcie kolegów i koleżanki z klasy i ruszajmy na wycieczkę pełną zabawy !

Rodzice, dziadkowie, zabierzcie  dzieciaki i ruszajmy razem w niezapomnianą przygodę!

Wycieczka jest dostosowana dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich .

Edukacja przez zabawę!

Uczestników czeka wspaniała zabawa od samego początku do powrotu na miejsce zbiórki. Będzie wesoło i głośno a na dzieci czekają ciekawe animacje i konkursy z nagrodami w czasie jazdy.  Można śmiało powiedzieć że na tej wycieczce dzieci odbędą podróż w czasie ! Zaczynając od zobaczenia Prehistorycznego Oceanarium i Parku Dinozaurów, zobaczą bohaterów mitologii greckiej jak również przeniosą się do czasów polskich królów-  poczują się jak księżniczki i rycerze okrywając tajemnice Legend Krakowskich.

Bon turystyczny plus 500 :

Za wycieczkę można zapłacić bonem turystycznym 500+.   Opłata za opiekę dla dziecka zostanie doliczona do wartości wycieczki dzięki czemu nie uszczuplimy własnego portfela na wyjazd dziecka.  Nasz opiekun będzie odpowiadał za dziecko przez całą wycieczkę, jak  na wycieczce szkolnej . Polecamy wycieczkę dla osób pragnących spędzić rozrywkowy dzień w cenie 0 zł , korzystając z bonu plus 500 .

Zobaczcie co nas czeka!

 

2 dni
dzieci, niepełnosprawni, seniorzy
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  8:00  Dworzec PKS Tarnowskie Góry

  8.45  parking CH Silesia, środkowe wejście

   

 • Data powrotu

  kl
 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Opłaty Obowiązkowe
  Przejazd Autokarem/Busem
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Ubezpieczenie NNW AXA 10.000 zł
  Wyżywienie wg programu
  Zakwaterowanie
  Zwiedzanie z Pilotem
  Bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
1

Dzień: Zatorland

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie wg programu jazdy. Zabieramy ze sobą wygodne buty, wodę i nakrycie przeciwdeszczowe, coś do picia, zdrowe przekąski. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszymy do Krainy Marzeń . W czasie jazdy odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami.
Transport może być łączony z grupą jadącą do Energylandii.
Całodzienna zabawa w trzech parkach tematycznych, seans w kinie 5D, wejście do domu do góry nogami, korzystanie z atrakcji lunaparku. Dzieci które jadą z naszym opiekunem otrzymają bilety i wejdą do Parku z opiekunem, który będzie cały czas z nimi .
Rodziny z dziećmi oraz dorośli mają czas wolny od 10.00 do ok. 17.00 . Lunch  w czasie pobytu w Parku lunch w cenie wycieczki.   Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2

Dzień : Zwiedzanie Krakowa Śladami Legend

Śniadanie. Wykwaterowanie.
Przejazd do Krakowa pod Wzgórze Wawelskie, gdzie przejdziemy pod pomnik Smoka Wawelskiego i wysłuchamy legendę o szewcu Dratewce oraz wejdziemy do Smoczej Jamy. Następnie przejdziemy na dziedziniec Zamku – obejrzymy zamek z zewnątrz i wejdziemy do Katedry – miejsca koronacji naszych królów. Następnie przejdziemy Szlakiem Królewskim / ulicą Grocką/ do centrum, gdzie  pilot zabierze uczestników na spacer po mieście w poszukiwaniu legend. Zobaczymy Rynek Główny z Zaczarowanymi Gołębiami, Kościół Mariacki z Tajemnicą Żółtej Ciżemki , Sukiennice gdzie dowiemy się o historii Lajkonika.
W okolicach Rynku zjemy ciepły lunch i zejdziemy do Podziemi Rynku – niezwykle ciekawej, interaktywnej wystawy. Kierując się do autokaru przejdziemy przez Bramę Floriańską, dojdziemy do Barbakanu wysłuchując ciekawej legendy o obronie Krakowa.
Wyjazd w drogę powrotną około godz. 17:00. Czas przejazdu do Katowic ok. 1,5h, do Tarnowskich Gór ok 2 h .  

Przeczytaj Przed Podróżą :

Wycieczka jest dedykowana dzieciom, babciom i dziadkom, niepełnosprawnym oraz rodzinom z dziećmi . Tempo wycieczki jest  dość wolne, dostosowane do tempa wszystkich uczestników,  uwzględniające dodatkowe postoje na toaletę w razie konieczności czy krótki odpoczynek jeśli dystans pieszy jest dłuższy.
Rodziny z dziećmi i dorośli mogą  sami chodzić po Parku, lunch  na terenie Parku jest  w cenie.  Jeżeli jednak chcą mogą podążać wspólnie z grupą.
W przypadku osób na wózkach inwalidzkich lub wózków dla dzieci kadra  w miarę możliwości udziela pomocy w czasie podróży.
Jeżeli  pragniesz dowiedzieć się o historii, architekturze  i intensywnie poznać region to nie jest wycieczka dla Ciebie.  Aktywnych turystów zapraszamy na nasze inne wycieczki objazdowe. Ta wycieczka jest dla dzieci, maluchów, mam w ciąży, osób niepełnosprawnych czy seniorów którzy lubią towarzystwo i  gwar dzieci.
Babciu, dziadku zabierz wnuki a otrzymasz 20 % zniżki  dla siebie na  wycieczkę!
Mamo, tato, zabierzcie dzieciaki  i wykorzystajcie  program bon turystyczny +500.
Dzieci od 10 lat mogą jechać same  z naszym opiekunem za dopłatą 50 zł.
Jeżeli dzieci wezmą udział w konkursach dla każdego małego uczestnika przewidziana jest mała nagroda.
Dbając o bezpieczeństwo Waszych pociech sugerujemy aby dzieci  podróżowały w busie/autokarze  w fotelikach lub na podkładkach.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki do 48 h przed wyjazdem jeżeli nie uzbiera się grupa minimum 25 pełnopłatnych uczestników. Organizator informuje że wycieczki mogą być łączone .
W czasie podróży w autokarze występuje konieczność noszenia maseczek za wyjątkiem osób z zaświadczeniami lekarskimi.
Przed wejściem do autokaru będzie dostępny płyn do dezynfekcji  rąk.
Bilet wstępu do 3 Parków, ubezpieczenie, Rejs łodzią, kino 5d, karuzele, trampoliny, dom do góry nogami, zwiedzanie z pilotem, 1x nocleg, 1x śniadanie i obiadokolacja, 2x lunch,   Fundusz Gwarancyjny  oraz inne opłaty konieczne do realizacji wycieczki są zawarte  w cenie wycieczki.  

Dopłaty obowiązkowe:

BRAK  

Dopłaty nieobowiązkowe:

Możliwość dokupienia w cenie 50 zł opiekuna dla dziecka od 10 lat, dzieci muszą samodzielnie i sprawnie się przebierać .

Zniżki  :

Dzieci do lat 2 gratis - bez świadczeń i miejsca w autokarze , spanie i jedzenie z rodzicami ,  jeśli miejsce w foteliku 50%  zniżki.
Babciu, dziadku zabierz wnuki i otrzymaj 20% zniżki :
Promocja  dla babci lub dziadka którzy zabiorą minimum 2 wnuków na wycieczkę. Przy dwójce pełnopłatnych dzieci lub  1 dziecka + 1 osoba dorosła,  babcia lub dziadek otrzymują 20 % zniżki na wycieczkę.
You don't have permission to register