logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Górska wyprawa dla Super Dzieciaka! Spacer Cudną Doliną Kościeliską,  Termy Chochołowskie, Zakopane i Gubałówka.

Spacer na łonie natury, pełen ciekawych jaskiń i górskich widoków potrafi zmęczyć nawet  pełne energii dzieciaki. W połączeniu w relaksem w Termach będzie to idealny program dla każdego!

Idealne połączenie prawda? 

ZAKOPANE to zimowa stolica Polski, przyciągająca zimą całe rzesze ludzi uprawiających sporty zimowe. W lecie zmienia się w miejsce na piesze wędrówki, wycieczki rowerowe. Na deptaku – Krupówkach, wśród licznych barów, pubów, zajazdów, restauracji i sklepów spotykają się goście z całego świata. Wśród zabudowy otaczającej ulicę można odnaleźć niezwykłą różnorodność stylów architektury.

DOLINA KOŚCIELISKA – jest jedną z piękniejszych tatrzańskich dolin, pełnej przyrodniczych atrakcji. Stąd wychodzi wiele szlaków turystycznych: na Czerwone Wierchy, do Wąwozu Kraków wraz ze Smoczą Jamą, do Jaskini Mroźnej, Mylnej i wiele innych. Wzdłuż głównego szlaku, płynie wspaniały górski strumień kościeliski, jego szum jest bardzo przyjemny dla ucha a ciekawość dzieci na pewno wzbudzi wiele małych jaskiń wyżłobionych przez wodę, a może mogą mieszkać w nich różne zwierzątka?

TERMY CHOCHOŁOWSKIE – jedne najnowocześniejszych na Podhalu. Na dzieci i młodzieży czekają strefy zabawy ze zjeżdżalniami, wodnym placem zabaw, rwącą rzeką i morską falą. Oprócz basenów rekreacyjnych, można skorzystać z kąpieli solankowych, które korzystnie wpływają na człowieka oraz pomagają w leczeniu różnych schorzeń.

Dla kogo jest wycieczka?

Wycieczka jest  dla aktywnych dzieci, rodzin, dziadków.  Wycieczka do późnych godzin wieczornych.  Wspaniała przyroda jednej z piękniejszych dolin na Podhalu przyciąga swoim urokiem. Uczestników wycieczki czeka przyjemny spacer do schroniska na Hali Ornak w pięknym otoczeniu, po praktycznie płaskiej trasie z niewielkim nachyleniem terenu. Droga jest żwirowo – kamienista, początkowo da się przejechać wózkiem bez problemów ale w niektórych miejscach droga robi się mocniej kamienista i z wózkiem może być problem, dlatego wycieczka będzie odpowiednia dla osób z lżejszą niepełnosprawnością ruchową lub umysłową.

Wyślij dziecko na wycieczkę z nami. Świetna zabawa dla dziecka gwarantowana, a Ty masz cały dzień dla siebie. Nie masz samochodu i nie chcesz ciułać się komunikacją miejską  zabierz dzieciaki i ruszaj z nami !! Rodzice, dziadkowie, mamy w ciąży czy sąsiedzi. W tym roku dzieciaki nie miały okazji pojechać na zielone szkoły i wycieczki szkolne.  Dzięki nam możesz wysłać dziecko jak na wycieczkę szkolną . Mogą jechać koleżanki i koledzy z klasy z naszą opieką ( 1 opiekun na 10 dzieci ). Oferta  z opieką dotyczy dzieci od 10 lat.

 

Tutaj liczą się dzieci !

Wycieczka pomimo aktywnego programu przewiduje wolne tempo dla najmłodszych i lekko niepełnosprawnych uczestników. Jeżeli szukacie górskiej wyprawy i zdobywania szczytów zapraszamy na nasze inne wycieczki. Spacer Doliną Kościeliska jest dość długi ale damy radę! Po krótkim wysiłku czeka regeneracja, relaks i świetna zabawa w termach.

Wycieczka dla osób szukających głośnej zabawy, więc jeśli potrzebujesz spokoju i ciszy to warto wybrać inną wycieczkę.  Co więcej na naszych wycieczkach w czasie jazdy odbywają się konkursy z  mini nagrodami dla aktywnych dzieci, świetne zabawy i animacje .

Bon turystyczny plus 500:

Dzięki bonom turystycznym 500+ za wycieczkę dziecka możesz zapłacić bez uszczuplenia budżetu domowego. Chętnie z dziećmi zapraszamy rodziców lub dziadków, ale istnieje możliwość opłacenia  profesjonalnego opiekuna w wysokości 50 zł za dziecko co zostanie doliczone do bonu plus 500 dlatego  wycieczka wciąż będzie bez własnych dopłat.

2 dni
dzieci, lekko niepełnosprawni, seniorzy
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  6:00 Dworzec PKS Tarnowskie Góry (na zapytanie)

  6:45  CH Silesia   (na zapytanie )

  8:00 CH Zakopianka Kraków

   

 • Data powrotu

  kl
 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Przejazd Autokarem/Busem
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Ubezpieczenie NNW AXA 10.000 zł
  Wyżywienie wg programu
  Zakwaterowanie
  Zwiedzanie z Pilotem
  Bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
  Opłaty Obowiązkowe
1

Dzień: Dolina Kościeliska i Termy Chochołowskie

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie wg programu jazdy. Zabieramy ze sobą wygodne buty, wodę i nakrycie przeciwdeszczowe, coś do picia, zdrowe przekąski. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszymy do Krainy Marzeń . W czasie jazdy odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami.   Przyjazd do Zakopanego. Naszą przygodę rozpoczniemy od wjazdu kolejką linowo - terenową na Gubałówkę. Zobaczymy z góry piękną panoramę Tatr, przejdziemy się na Butorowy Wierch, wrócimy na Gubałówkę i zjedziemy kolejką do Zakopanego. Czas na małe co nieco. Przejazd do Term Chochołowskich. Pobyt w strefie basenowo – leczniczej. Szaleństwo na terenie Parku wodnego ok. 3h .   Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2

Dzień : Zakopane, Gubałówka i Butorowy Wierch

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Kościeliska. Trzy godzinny spacer Doliną Kościeliską. Szlak zielony prowadzący przez Dolinę Kościeliską do schroniska Ornak. Trasa nasłoneczniona, płaska, z niewielkimi nachyleniami terenu, ścieżka szeroka, długość - ok. 6 km w jedną stronę. Powrót do autokaru. Przejazd do Zakopanego. Spacer po mieście z pilotem: zobaczymy słynną skocznię narciarskią - Wielką Krokiew, pospacerujemy po Krupówkach. Międzyczasie zjemy pyszny lunch.     Wyjazd w drogę powrotną około godz. 17:00. Przejazd do Krakowa ok 2 godziny, do Katowic ok . 3 godziny, Tarnowskich Gór ok 4 godziny.    

Przeczytaj Przed Podróżą :

Wycieczka jest dedykowana dzieciom, rodzinom z dziećmi,  babciom i dziadkom, lekko niepełnosprawnym . Tempo wycieczki jest  dość wolne, dostosowane do tempa wszystkich uczestników,  uwzględniające dodatkowe postoje na toaletę w razie konieczności czy krótki odpoczynek jeśli dystans pieszy jest dłuższy.
Jeżeli  pragniesz dowiedzieć się o historii, architekturze  i intensywnie poznać region to nie jest wycieczka dla Ciebie.  Aktywnych turystów zapraszamy na nasze inne wycieczki objazdowe.
Babciu, dziadku zabierz wnuki a otrzymasz 20 % zniżki  dla siebie na  wycieczkę!
Mamo, tato, zabierzcie dzieciaki  i wykorzystajcie  program bon turystyczny +500.
Dzieci od 10 lat mogą jechać same  z naszym opiekunem za dopłatą 50 zł.
Jeżeli dzieci wezmą udział w konkursach dla każdego małego uczestnika przewidziana jest mała nagroda.
Dbając o bezpieczeństwo Waszych pociech sugerujemy aby dzieci  podróżowały w busie/autokarze  w fotelikach lub na podkładkach.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki do 48 h przed wyjazdem jeżeli nie uzbiera się grupa minimum 25 pełnopłatnych uczestników. Organizator informuje że wycieczki mogą być łączone .
W czasie podróży w autokarze występuje konieczność noszenia maseczek za wyjątkiem osób z zaświadczeniami lekarskimi.
Przed wejściem do autokaru będzie dostępny płyn do dezynfekcji  rąk.
Bilet wstępu do Term Chochołowskich, Doliny Kościeliskiej, wjazd/zjazd kolejką na Gubałówkę, ubezpieczenie,  zwiedzanie z pilotem, 1x nocleg, 1x śniadanie i obiadokolacja, 2x lunch ,  Fundusz Gwarancyjny  oraz inne opłaty konieczne do realizacji wycieczki są zawarte  w cenie wycieczki.  

Dopłaty obowiązkowe:

Wyjazd z Katowic i Tarnowskich Gór za dopłatą 20-50 zł , w zależności od ilości uczestników.

Dopłaty nieobowiązkowe:

Możliwość dokupienia w cenie 50 zł opiekuna dla dziecka od 10 lat, dzieci muszą samodzielnie i sprawnie się przebierać .

Zniżki  :

Dzieci do lat 2 gratis - bez świadczeń i miejsca w autokarze , spanie i jedzenie z rodzicami ,  jeśli miejsce w foteliku 50%  zniżki.
Babciu, dziadku zabierz wnuki i otrzymaj 20% zniżki :
Promocja  dla babci lub dziadka którzy zabiorą minimum 2 wnuków na wycieczkę. Przy dwójce pełnopłatnych dzieci lub  1 dziecka + 1 osoba dorosła,  babcia lub dziadek otrzymują 20 % zniżki na wycieczkę.
You don't have permission to register