logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Walentynki tuż tuż . Czy macie już plany na ten uroczy czas? Największy Park Wodny w Europie i zwiedzanie Warszawy będą idealnym pomysłem!

Walentynki dla rodzinki to wystrzałowy weekend  który spędzicie razem.  Niech będą mokre i pełne zabawy !

A dla rodziców mała niespodzianka! W czasie kiedy dzieci będą zwiedzać Centrum Kopernika będziecie mieli czas dla siebie  na romantyczny spacer czy deser. Jak również nasi opiekunowie zadbają o czas wolny dla Was wieczorem zajmując się dziećmi ! 

Ta wycieczka to absolutny hit ! Twoje dziecko może pojechać na nią za darmo wykorzystując bo turystyczny plus 500 !

WARSZAWA

To stolica Polski, największe miasto, centrum wydarzeń gospodarczych, politycznych, kulturalnych i historycznych. Już w przedszkolnych książkach dzieci dowiadują się o syrence, Pałacu Kultury i Nauki i wiedzą że to najważniejsze miasto Polskie. Wiedzą że tam mieszka prezydent i jest fantastyczny Stadion Narodowy. Można przejechać się metrem czy zobaczyć wystrzałowe wieżowce w centrum Polski.  Warszawa to absolutny turystyczny punkt do zobaczenia na mapie Polski. Każdy Polak powinien chociaż raz ją odwiedzić. Warszawskie Stare Miasto zostało w 1944 roku w 90% zniszczone, zmiecione z powierzchni miasta. Następnie staraniem całego narodu zostało tak wiernie odbudowane, zrekonstruowane, że UNESCO wpisało warszawską Starówkę na Listę Światowego Dziedzictwa.

PARK OF POLAND – SUNTAGO

To największy w Europie zadaszony tropikalny park, położony między Łodzią a Warszawą. W środku pod szklaną rozsuwaną kopułą, znajdują się 3 strefy – rozrywkowa: Jumango, Strefa Relaxu i Saunarium, a wszystko to w otoczeniu prawdziwych palm. Suntago to wypoczynek i zabawa na najwyższym poziomie, zjeżdżalnie, baseny, rzeka przygód, czy sauny czekają na gości. Bon turystyczny możemy wykorzystać również tutaj.

CENTRUM KOPERNIKA

Tutaj  nie ma miejsca ani czasu na nudę. Niewątpliwie jest  to przestrzeń inspirująca wyobraźnię, doświadczanie, odnajdywanie odpowiedzi, tutaj odkryjemy i poznamy tajemnice świata nauki.

Noclegi :  A&O Warszawa Wola

Lokalizacja:

Nowy Hostel (otwarty na początku 2020r! ) znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca głównego, dzięki czemu jest bardzo dobrze skomunikowany. Zabytki tętniącego kulturą miasta znajdują się zaledwie kilka minut spacerem.

Pokoje :

Hostel oferuje 2-4 osobowe, nowocześnie urządzone pokoje, z własną łazienkę z prysznicem i WC. Do dyspozycji gości: bar w holu, komplet wypoczynkowy, całodobowa recepcja, ping pong.

Nasza grupa ma do wyboru pokoje 2,3,4 osobowe wg własnego wyboru. Nie mieszamy rodzin ani dorosłych . Dzieci jadące z naszym opiekunem będą łączone w pokojach raczej 3-4 osobowych , na życzenie jeśli dzieci lub większe rodziny  będą chciałby być w 5 lub 6 osobowym pokoju będzie taka możliwość na zapytanie.

Zdjęcia pokoi i obiektu :

Galerię zdjęć można zobaczyć w zakładce ZDJĘCIA .

Dla kogo jest wycieczka?

Wycieczka dla dzieci – maluchów jak i młodzieży, rodzin i wszystkich podróżników dla których dzieci są najważniejsze ! Zachęcamy również osoby z lekką niepełnosprawnością lub niepełnosprawnością psychiczną. Zapraszamy do udziału w wycieczce rodziców, babcie dziadków czy sąsiadów! To będzie niezapomniana przygoda!

Dzieciaki to jest wycieczka dla WAS!

Koleżanko, kolego wycieczki szkolne  pogłębiają Waszą przyjaźń. Niestety rok 2020 odebrał Wam możliwość wspólnych zabaw na wycieczkach z rówieśnikami! Szkoły nie organizują wycieczek dla Was ale my TAK!!  Dbajcie o swoją przyjaźń a może i rozkwitającą “miłość” i zapiszcie się na naszą Walentynkową wycieczkę!  Obozy i kolonie są za drogie? Chcecie jechać paczką ale …. nie każdego stać na obóz? Jedźcie  z nami na wycieczkę klasową ale bez udziału szkoły, zapewnimy Wam opiekę jak na wycieczce szkolnej czy obozie ! Jeśli macie ukończone 10 lat możecie jechać sami, bez rodziców w dodatku wykorzystując bon +500!

Babciu, dziadku zabierz wnuki!

Jeżeli babcia lub dziadek zabiorą wnuki na wycieczkę, otrzymują zniżkę za wycieczkę w wysokości 20 %. Niestety rząd nie przyznał bonu 500+ emerytom, ale my przyznajemy dziadkom i babciom zniżkę!

Najważniejsze są dzieci !

W drodze na wycieczkę nie zabraknie głośnej zabawy, quizów i animacji, więc nie jest to oferta dla osób poszukujących spokoju. Wizyta w Park of Poland  będzie świetną zabawą zarówno dla małych jak i młodzieży czy dorosłych.

Tempo zwiedzania będzie wolne, dostosowane do wszystkich uczestników. Pilot będzie skupiał się na  przekazywaniu wiedzy poprzez zabawę, więc jeśli ktoś oczekuje dużej ilości wiedzy i  zwiedzania to proponujemy skorzystać z innej oferty. Będzie hałas, towarzystwo dzieci i głośne śpiewy.

 

Bon turystyczny plus 500 :

Ogromnym plusem będzie możliwość zapłaty za tą nie zapomnianą wycieczkę bonem turystycznym 500+, nie będzie to obciążeniem. Opłata za opiekuna lub inne dodatkowe atrakcje mogą być  doliczone do wartości wycieczki dzięki czemu nie uszczuplimy własnego portfela na wyjazd dziecka.  Nasz opiekun będzie odpowiadał za dziecko przez całą wycieczkę, jak  na wycieczce szkolnej .

Polecamy wycieczkę dla osób pragnących spędzić rozrywkowy weekend w cenie 0zł , korzystając z bonu plus 500 .

Zobaczcie co nas czeka!

 

2 dni
dzieci, młodzież, lekko niepełnosprawni, seniorzy
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  6.00 Kraków MDA, proponujemy dojazd autokarem  Unibus, koszt biletu : 17 zł dorośli, 15 zł ulgowy 

  7:10 Dworzec Autobusowy ul. Piotra Skargi

  8:00 Dworzec PKS Tarnowskie Góry

   

 • Data powrotu

  kl
 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i ciepła kurtka, ubranie na zmianę , strój kąpielowy, klapki
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Animacje, zabawy, konkursy dla dzieci
  Wieczorny seans kinowy
  2x Lunch
  Przejazd Autokarem/Busem
  Śniadania i Obiadokolacje
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Ubezpieczenie NNW AXA 10.000 zł
  Zakwaterowanie
  Zwiedzanie z Pilotem
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
  Opłaty Obowiązkowe
  Bilety wstępów
1

Dzień: Warszawa

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie wg programu jazdy. Zabieramy ze sobą wygodne i ciepłe  buty, wodę i nakrycie głowy, zdrowe przekąski. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszymy w kierunku Warszawy . W czasie jazdy odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami. Spacer rozpoczniemy  z pilotem Traktem Królewskim, zobaczymy Stare miasto, Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta, Katedra Św. Jana, Warszawska Syrenka, Barbakan, pomnik Małego Powstańca, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Pałac prezydencki Grób Nieznanego Żołnierza - zmiana warty.  Pora na lunch - małe co nieco dla uczestników. Czas wolny lub dla chętnych dzieci  fakultatywnie Centrum Nauki Kopernik, gdzie nie ma miejsca ani czasu na nudę, to przestrzeń inspirująca wyobraźnię, doświadczanie, odnajdywanie odpowiedzi, tutaj odkryjemy i poznamy tajemnice świata nauki. Rodzice mogą pozostawić dzieci ( od 8 lat) z naszym opiekunem a sami w tym czasie spędzić czas na romantyczny spacer nad Wisłą lub zakosztować Warszawskich przysmaków. Przejazd do A&O na obiadokolacje. Od godziny 19.00 -21.00 rozpoczęcie animacji dla dzieci (od 5 lat) - zabawy  i artystyczne wyzwania, zabawkowy kącik dla maluchów, turniej ping ponga dla nastolatków, zgadywanki i wspólne tańce i harce.   21.00-22.30 - wieczorny seans dla starszych dzieci  (bajka od 7 lat) , młodsze za zgodą i obecnością rodziców również mogą oglądać W tym czasie rodzice mogą pozostawić pociechy i udać się na Walentynkową randkę. Nocleg.
2

Dzień : Suntago Park of Poland

Śniadanie. Wykwaterowanie. Drugi dzień rozpoczniemy od podróży  do wodnego świata Suntago, gdzie czeka nas cały dzień świetnej zabawy w strefie Jamango. Na 32 różnych zjeżdżalniach w tym najdłuższej, 320-metrowej, 18 różnych basenów o łącznej powierzchni 3500 m2 w tym tropikalny, termalny, gigantyczny basen z falą, różne restauracje i bary. Jamango to jedyna w swoim rodzaju wodna dżungla pełna atrakcji i niespodzianek na światowym poziomie, w środku i na świeżym powietrzu. Na terenie Suntago dzieci jadące z naszym opiekunem zjedzą lunch (opłata obowiązkowa 20 zł). Dorośli i rodziny z dziećmi wyżywienie we własnym zakresie. Wyjazd w drogę powrotną .  Z wycieczki dla dzieci wracamy w godzinach wieczornych, zmęczeni, ale pełni niezapomnianych wrażeń.    

Przeczytaj Przed Podróżą :

Wycieczka jest dedykowana jest przede wszystkim dzieciom i niepełnosprawnym. Zapraszamy również wszystkich zakochanych -rodziców,  babcie i dziadków, sąsiadów czy starszą młodzież . Tempo wycieczki jest  dostosowane do tempa wszystkich uczestników,  uwzględniające dodatkowe postoje na toaletę w razie konieczności czy krótki odpoczynek jeśli dystans pieszy jest dłuższy. Rodziny z dziećmi i dorośli mogą  sami chodzić po Warszawie a jeżeli jednak chcą mogą podążać wspólnie z grupą. Dzieci i młodzież jadący z naszym opiekunem muszą dokupić lunch w Suntago  w cenie 20 zł, może on zostać doliczony do bonu +500. Jeżeli  pragniesz dowiedzieć się o historii, architekturze  i intensywnie poznać region to nie jest wycieczka dla Ciebie.  Aktywnych turystów zapraszamy na nasze inne wycieczki objazdowe. Ta wycieczka jest dla wszystkich którzy lubią towarzystwo i  gwar dzieci. W czasie jazdy odbywają się zabawy, śpiewy dla dzieci. Będzie głośno i wesoło. Przygotuj się na dawkę emocji !!!
Babciu, dziadku zabierz wnuki a otrzymasz 20 % zniżki  dla siebie na  wycieczkę!
Mamo, tato, zabierzcie dzieciaki  i wykorzystajcie  program bon turystyczny +500.
Dzieci od 10 lat mogą jechać same  z naszym opiekunem za dopłatą 50 zł.
Jeżeli dzieci wezmą udział w konkursach dla każdego z nich przewidziana jest mała nagroda.
Dbając o bezpieczeństwo Waszych pociech sugerujemy aby dzieci  podróżowały w busie/autokarze  w fotelikach lub na podkładkach.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki do 48 h przed wyjazdem jeżeli nie uzbiera się grupa minimum 50 pełnopłatnych uczestników. Organizator informuje że wycieczki mogą być łączone .
W czasie podróży w autokarze występuje konieczność noszenia maseczek za wyjątkiem osób z zaświadczeniami lekarskimi.
Przed wejściem do autokaru będzie dostępny płyn do dezynfekcji  rąk.
spacer po Warszawie z Pilotem, ubezpieczenie,  1x nocleg, 1x śniadanie i obiadokolacja, 1x lunch, Fundusz Gwarancyjny, opłaty drogowe, parkingi. Cena nie zawiera biletów wstępów.  

Dopłaty obowiązkowe:

Bilet  3h Suntago, strefa Jumango : dzieci do 16 roku życia, niepełnosprawni, kobiety w ciąży, senior 65 +  :  99 zł dzieci do 120 cm:  89 zł, dzieci do 3 lat :  1 zł, dorośli i młodzież 16-18 lat:  109 zł   Obowiązkowo należy wykupić lunch  w Suntago w cenie 20 zł  jeżeli dzieci jadą z naszym opiekunem. Rodziny z dziećmi - wyżywienie w Suntago jest we własnym zakresie .  

Dopłaty nieobowiązkowe, dla chętnych:

Centrum Kopernika dla dzieci młodzieży :  Wystawy : 22 zł ulgowy, 33 zł normalny lub  Planetarium: 16 zł ulgowy, 22 zł normalny   Możliwość dokupienia w cenie 50 zł opiekuna dla dziecka od 10 lat.
Uwaga ! Dzieci jadące na   TĄ wycieczkę bez rodziców muszą samodzielnie pływać i  sprawnie się przebierać .    

Zniżki  :

Dzieci do lat 3 gratis - bez świadczeń i miejsca w autokarze , spanie i jedzenie z rodzicami ,  jeśli miejsce w foteliku 50%  zniżki. ( bilety wstępów płatne wg cenników)
Babciu, dziadku zabierz wnuki i otrzymaj 20% zniżki :
Promocja  dla babci lub dziadka którzy zabiorą wnuki na wycieczkę. Przy dwójce pełnopłatnych dzieci lub  1 dziecka + 1 osoba dorosła,  babcia lub dziadek otrzymują 20% zniżki na wycieczkę.
You don't have permission to register