logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Podróż w czasie do Westernowej Ameryki i niezapomniane polskie widoki !

Poczuj magię świata zachodu ! Biegające konie, latające lasso i strzelanie z łuku . 

Beskidzkie szczyty i  Dziki Zachód w Żorach !

TWINPIGS to miasteczko rodem z dzikiego zachodu. Czy mieliście kiedyś amerykański sen? W tym parku sen się spełni. W ośmiu parkach tematycznych może braknąć dnia na zabawę, znajdziecie tu park linowy, mini zoo, karuzele strzelnice i kino 5D, a wspaniałe kaskaderskie pokazy przeniosą was na prawdziwy dziki zachód. Znajdują się tu także Hawaje, Las Vegas, Meksyk i wiele innych stref i rozrywek. Czeka was niesamowity dzień pełen przygód.

Beskidy– jedne z najpiękniejszych gór w Polsce, będąc w pobliżu warto odwiedzić Górę Żar, gdzie jedną z atrakcji jest punkt w którym szklane butelki czy piłki toczą się pod górę. Znajduje się tam  zbiornik wodny zasilający jedyną w Polsce elektrownię wykorzystującą spust wody wcześniej wpompowanej ze zbiornika z dołu góry – jak to możliwe ? Wszystko wytłumaczy pilot na wycieczce. Na szczyt wjeżdżamy wagonikami kolejki linowo – terenowej. Malownicze widoki podziwiać można również z całorocznego toru saneczkowego, który zapewnia sporą dawkę adrenaliny.

Przyjemny spacer na Magurkę będzie nie lada wyzwaniem dla wszystkich uczestników .

Dla kogo jest wycieczka?

Wycieczka jest dedykowana rodzinom z dziećmi oraz dzieciom .

Świetna zabawa dla dzieci  gwarantowana!  Nie masz samochodu i nie chcesz ciułać się komunikacją miejską  zabierz dzieciaki i ruszaj z nami !! Rodzice, dziadkowie, mamy w ciąży czy sąsiedzi. Dzieciaki nie miały okazji pojechać na zielone szkoły i wycieczki szkolne.  Dzięki nam możesz wysłać dziecko jak na wycieczkę szkolną . Mogą jechać koleżanki i koledzy z klasy z naszą opieką ( 1 opiekun na 10 dzieci ). Oferta  z opieką dotyczy dzieci od 10 lat.

Wycieczka jest również dla naszych kochanych dzieciaków z lekką niepełnosprawnością ruchową oraz psychiczną.  Wycieczka nie nadaje się dla osób na wózku inwalidzkim.

Zabawa na 1 miejscu !

W amerykańskim miasteczku czeka na dzieci nauka poprzez zabawę i dzień pełen atrakcji, których tam nie brakuje. Jest też wiele punktów gastronomicznych, gdzie można zasmakować amerykańskiej kuchni. Podczas podróży nie braknie animacji, quizów oraz wspólnej zabawy, dzięki czemu podróż i oczekiwanie na dotarcie do parku nie będzie tylko nudnym przejazdem a początkiem wspaniałej wyprawy. Kto szuka ciszy i spokoju na wycieczce to źle trafił. U nas będzie wesoło i głośno a dzieciaki nie zapomną nigdy tej wycieczki.

Bon turystyczny plus 500:

Zapłać za wycieczkę   bonem turystycznym 500+. Opłatę za opiekuna w wysokości 50 zł oraz dodamy do wycieczki , dzięki czemu w całości wykorzystasz bon turystyczny w wycieczka wyniesie Cię 0 zł .

2 dni
dzieci, niepełnosprawni, seniorzy
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  8.30 Dworzec PKS Tarnowskie Góry

  9.15 parking CH Silesia, środkowe wejście

   

 • Data powrotu

  kl
 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Opłaty Obowiązkowe
  Przejazd Autokarem/Busem
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Ubezpieczenie NNW AXA 10.000 zł
  Wyżywienie wg programu
  Zakwaterowanie
  Zwiedzanie z Pilotem
  Bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
1

Dzień: Twinpigs

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie wg programu jazdy. Zabieramy ze sobą wygodne buty, wodę i nakrycie przeciwdeszczowe, coś do picia, zdrowe przekąski. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszymy do Krainy Marzeń . W czasie jazdy odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami.   Przyjazd do Twinpigs ok 10:00 wstęp do parku, całodzienne szaleństwo w parku. Dla rodzin z dziećmi czas wolny do godziny  ok. 17.00. Jeśli chcą mogą chodzić wspólnie z grupą. Dzieci które jadą z naszym opiekunem otrzymają bilety i wejdą do Parku z opiekunem, który będzie cały czas z nimi .  Podczas pobytu w parku, korzystanie ze wszystkich atrakcji Między czasie przerwa na lunch, Dalsza zabawa i szaleństwo. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2

Dzień : Góra Żar i Magurka

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na Górę Żar. Znajdziemy tu zupełnie wyjątkową elektrownię szczytowo-pompową, wybudowaną we wnętrzu góry, wspaniałe, rozległe panoramy i kolej linowo - terenową, która kiedyś woziła turystów na szczyt… Gubałówki. Odkryjemy tajemniczą moc góry, która potrafi sprawić że butelki czy piłki turlają się same ..... pod górę.
Wjazd kolejką na szczyt podziwianie pięknych widoków ze szczytu, jednorazowy zjazd zjeżdżalnią pontonową, zjazd kolejką na dół.
Następnie pilot zabierze grupę na przełęcz Przegibek, gdzie zjemy ciepły posiłek i rozpoczniemy spacer w kierunku Magurki. Zejście w kierunku autobusu.   Wyjazd w drogę powrotną około godz. 17:00.    

Przeczytaj Przed Podróżą :

Wycieczka jest dedykowana dzieciom,  babciom i dziadkom, niepełnosprawnym oraz rodzinom z dziećmi . Tempo wycieczki jest  dość wolne, dostosowane do tempa wszystkich uczestników,  uwzględniające dodatkowe postoje na toaletę w razie konieczności czy krótki odpoczynek jeśli dystans pieszy jest dłuższy.
Rodziny z dziećmi i dorośli mogą  sami chodzić po Twinpigs. Jeżeli jednak chcą mogą podążać wspólnie z grupą.
W przypadku osób na wózkach inwalidzkich lub wózków dla dzieci kadra  w miarę możliwości udziela pomocy w czasie podróży.
Jeżeli  pragniesz dowiedzieć się o historii, architekturze  i intensywnie poznać region to nie jest wycieczka dla Ciebie.  Aktywnych turystów zapraszamy na nasze inne wycieczki objazdowe. Ta wycieczka jest dla dzieci, maluchów, mam w ciąży, osób niepełnosprawnych czy seniorów którzy lubią towarzystwo i  gwar dzieci.
Babciu, dziadku zabierz wnuki a otrzymasz 20 % zniżki  dla siebie na  wycieczkę!
Mamo, tato, zabierzcie dzieciaki  i wykorzystajcie  program bon turystyczny +500.
Dzieci od 10 lat mogą jechać same  z naszym opiekunem za dopłatą 50 zł.
Jeżeli dzieci wezmą udział w konkursach dla każdego małego uczestnika przewidziana jest mała nagroda.
Dbając o bezpieczeństwo Waszych pociech sugerujemy aby dzieci  podróżowały w busie/autokarze  w fotelikach lub na podkładkach.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki do 48 h przed wyjazdem jeżeli nie uzbiera się grupa minimum 25 pełnopłatnych uczestników. Organizator informuje że wycieczki mogą być łączone .
W czasie podróży w autokarze występuje konieczność noszenia maseczek za wyjątkiem osób z zaświadczeniami lekarskimi.
Przed wejściem do autokaru będzie dostępny płyn do dezynfekcji  rąk.
Bilet wstępu do Twinpigs, wjazd i zjazd kolejką,  spacer z pilotem, zjazd zjeżdżalnią pontonową, ubezpieczenie,  zwiedzanie z pilotem, 1x nocleg, 1x śniadanie i obiadokolacja, 2x lunch ,  Fundusz Gwarancyjny  oraz inne opłaty konieczne do realizacji wycieczki są zawarte  w cenie wycieczki.  

Dopłaty obowiązkowe:

brak

Dopłaty nieobowiązkowe:

Możliwość dokupienia w cenie 50 zł opiekuna dla dziecka od 10 lat, dzieci muszą samodzielnie i sprawnie się przebierać .

Zniżki  :

Dzieci do lat 3 gratis - bez świadczeń i miejsca w autokarze , spanie i jedzenie z rodzicami ,  jeśli miejsce w foteliku 50%  zniżki.
Babciu, dziadku zabierz wnuki i otrzymaj 20% zniżki :
Promocja  dla babci lub dziadka którzy zabiorą minimum 2 wnuków na wycieczkę. Przy dwójce pełnopłatnych dzieci lub  1 dziecka + 1 osoba dorosła,  babcia lub dziadek otrzymują 20 % zniżki na wycieczkę.
You don't have permission to register