logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Największy Park Wodny w Europie i zwiedzanie Stolicy Polski

Niesamowite wodne szaleństwo w Park of Poland oraz  Warszawskie “must see” to niesamowita eksplozja przygód!

Zabierzcie kolegów i koleżanki to jest przygoda dla WAS!

WARSZAWA stolica Polski, największe miasto, centrum wydarzeń gospodarczych, politycznych, kulturalnych i historycznych. Warszawa to absolutny turystyczny punkt  do zobaczenia na mapie Polski. Każdy Polak powinien chociaż raz ją odwiedzić. Warszawskie Stare Miasto zostało w 1944 roku w 90% zniszczone, zmiecione z powierzchni miasta. Następnie staraniem całego narodu zostało tak wiernie odbudowane, zrekonstruowane, że UNESCO wpisało warszawską Starówkę na Listę Światowego Dziedzictwa. Można tutaj organizować świetne wycieczki dla dzieci i znakomicie wykorzystać bon +500.

PARK OF POLAND – SUNTAGO to największy w Europie zadaszony tropikalny park, położony między Łodzią a Warszawą. W środku pod szklaną rozsuwaną kopułą, znajdują się 3 strefy – rozrywkowa: Jumango, Strefa Relaxu i Saunarium, a wszystko to w otoczeniu prawdziwych palm. Suntago to wypoczynek i zabawa na najwyższym poziomie, zjeżdżalnie, baseny, rzeka przygód, czy sauny czekają na gości. Bon turystyczny możemy wykorzystać również tutaj.

Centrum Kopernika – tutaj  nie ma miejsca ani czasu na nudę, to przestrzeń inspirująca wyobraźnię, doświadczanie, odnajdywanie odpowiedzi, tutaj odkryjemy i poznamy tajemnice świata nauki

 

Dla kogo jest wycieczka?

Wycieczka jest dedykowana dzieciom i młodzieży . Ale zapraszamy wszystkich zakochanych – rodziców, babcie i dziadków, osoby z lekką niepełnosprawnością lub niepełnosprawnością psychiczną  którym  nie  przeszkadzają dziecięce zabawy i animacje w czasie jazdy. To będzie niezapomniana przygoda!

Koleżanki i koledzy wycieczki z rówieśnikami to najlepszy czas poza szkołą!  Obozy i kolonie są za drogie? Wasza paczka nie może się zebrać ? Jedźcie  z nami na wycieczkę klasową !

Babciu, dziadku zabierz wnuki!

Jeżeli babcia lub dziadek zabiorą co najmniej dwójkę wnuków na wycieczkę , otrzymują zniżkę za wycieczkę w wysokości 20 %. Niestety rząd nie przyznał bonu 500+ emerytom, ale my przyznajemy dziadkom i babciom zniżkę!

Najważniejsze są dzieci !

W drodze na wycieczkę nie zabraknie głośnej zabawy, quizów i animacji, więc nie jest to oferta dla osób poszukujących spokoju. Wizyta w Park of Poland  będzie świetną zabawą zarówno dla małych jak i młodzieży czy dorosłych.

Tempo zwiedzania będzie wolne, dostosowane do wszystkich uczestników. Pilot będzie skupiał się na  przekazywaniu wiedzy poprzez zabawę, więc jeśli ktoś oczekuje dużej ilości wiedzy i  zwiedzania to proponujemy skorzystać z innej oferty. Będzie hałas, towarzystwo dzieci i głośne śpiewy.

 

Bon turystyczny plus 500 :

Ogromnym plusem będzie możliwość zapłaty za tą nie zapomnianą wycieczkę bonem turystycznym 500+, nie będzie to obciążeniem. Opłata za opiekuna lub inne dodatkowe atrakcje mogą być  doliczone do wartości wycieczki dzięki czemu nie uszczuplimy własnego portfela na wyjazd dziecka.  Nasz opiekun będzie odpowiadał za dziecko przez całą wycieczkę, jak  na wycieczce szkolnej .

Polecamy wycieczkę dla osób pragnących spędzić rozrywkowy weekend w cenie 0 zł , korzystając z bonu plus 500 .

Zobaczcie co nas czeka!

2 dni
dzieci, młodzież, lekko niepełnosprawni, seniorzy
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  6.00 Kraków MDA, proponujemy dojazd autokarem  Unibus, koszt biletu : 17 zł dorośli, 15 zł ulgowy 

  7:10 Dworzec Autobusowy ul. Piotra Skargi

  8:00 Dworzec PKS Tarnowskie Góry  

   

 • Data powrotu

  kl
 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol,ubranie na zmianę , strój kąpielowy, klapki
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Przejazd Autokarem/Busem
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Ubezpieczenie NNW AXA 10.000 zł
  Wyżywienie wg programu
  Zakwaterowanie
  Zwiedzanie z Pilotem
  Bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
  Opłaty Obowiązkowe
1

1 Dzień: Warszawa

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie wg programu jazdy. Zabieramy ze sobą wygodne buty i nakrycie przeciwdeszczowe, coś do picia, zdrowe przekąski. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszymy w kierunku Warszawy . W czasie jazdy odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami. Spacer rozpoczniemy  z pilotem Traktem Królewskim, zobaczymy Stare miasto, Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta, Katedra Św. Jana, Warszawska Syrenka, Barbakan, pomnik Małego Powstańca, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Pałac prezydencki Grób Nieznanego Żołnierza - zmiana warty. Pora na lunch - małe co nieco. Następnie czas wolny, fakultatywnie będzie można zwiedzić w tym czasie dCentrum Nauki Kopernik, gdzie nie ma miejsca ani czasu na nudę, to przestrzeń inspirująca wyobraźnię, doświadczanie, odnajdywanie odpowiedzi, tutaj odkryjemy i poznamy tajemnice świata nauki. Przejazd do A&O na obiadokolacje i nocleg.
2

2 Dzień : Suntago Park of Poland

Śniadanie. Wykwaterowanie. Drugi dzień rozpoczniemy od podróży  do wodnego świata Suntago, gdzie czeka nas cały dzień świetnej zabawy w strefie Jamango. Na 32 różnych zjeżdżalniach w tym najdłuższej, 320-metrowej, 18 różnych basenów o łącznej powierzchni 3500 m2 w tym tropikalny, termalny, gigantyczny basen z falą, różne restauracje i bary. Jamango to jedyna w swoim rodzaju wodna dżungla pełna atrakcji i niespodzianek na światowym poziomie, w środku i na świeżym powietrzu. Na terenie Suntago dzieci jadące z naszym opiekunem zjedzą lunch (opłata obowiązkowa 20 zł). Dorośli i rodziny z dziećmi wyżywienie we własnym zakresie. Wyjazd w drogę powrotną .  Z wycieczki dla dzieci wracamy w godzinach wieczornych, zmęczeni, ale pełni niezapomnianych wrażeń.    

Przeczytaj Przed Podróżą :

Wycieczka jest dedykowana dzieciom, babciom i dziadkom, niepełnosprawnym oraz rodzinom z dziećmi . Tempo wycieczki jest  dość wolne, dostosowane do tempa wszystkich uczestników,  uwzględniające dodatkowe postoje na toaletę w razie konieczności czy krótki odpoczynek jeśli dystans pieszy jest dłuższy. Rodziny z dziećmi i dorośli mogą  sami chodzić po Parku,  wyżywienie we własnym zakresie.   Jeżeli jednak chcą mogą podążać wspólnie z grupą. Dzieci i młodzież jadący z naszym opiekunem muszą dokupić lunch w Suntago  w cenie 20 zł, może on zostać doliczony do bonu +500. Jeżeli  pragniesz dowiedzieć się o historii, architekturze  i intensywnie poznać region to nie jest wycieczka dla Ciebie.  Aktywnych turystów zapraszamy na nasze inne wycieczki objazdowe. Ta wycieczka jest dla dzieci, maluchów, mam w ciąży, osób niepełnosprawnych czy seniorów którzy lubią towarzystwo i  gwar dzieci.
Babciu, dziadku zabierz wnuki a otrzymasz 20 % zniżki  dla siebie na  wycieczkę!
Mamo, tato, zabierzcie dzieciaki  i wykorzystajcie  program bon turystyczny +500.
Dzieci od 10 lat mogą jechać same  z naszym opiekunem za dopłatą 50 zł.
Jeżeli dzieci wezmą udział w konkursach dla każdego małego uczestnika przewidziana jest mała nagroda.
Dbając o bezpieczeństwo Waszych pociech sugerujemy aby dzieci  podróżowały w busie/autokarze  w fotelikach lub na podkładkach.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki do 48 h przed wyjazdem jeżeli nie uzbiera się grupa minimum 50 pełnopłatnych uczestników. Organizator informuje że wycieczki mogą być łączone .
W czasie podróży w autokarze występuje konieczność noszenia maseczek za wyjątkiem osób z zaświadczeniami lekarskimi.
Przed wejściem do autokaru będzie dostępny płyn do dezynfekcji  rąk.
spacer po Warszawie z Pilotem, ubezpieczenie, zwiedzanie z pilotem, 1x nocleg, 1x śniadanie i obiadokolacja, 1x lunch,    Fundusz Gwarancyjny  oraz inne opłaty konieczne do realizacji wycieczki są zawarte  w cenie wycieczki.   

Dopłaty obowiązkowe:

Bilety wstępów: Suntago :    dzieci do 16 roku  życia 99 zł, niepełnosprawni, kobiety w ciąży, senior 65 + dziecko do 120 cm  89 zł, dzieci do 3 lat 1 zł, dorośli i młodzież 16-18 lat 109 zł Centrum Kopernika :  Wystawy : 22 zł ulgowy, 33 zł normalny Planetarium: 16 zł ulgowy, 22 zł normalny Smart Kids Planet: 2 h 45 zł Obowiązkowo należy wykupić lunch  w Suntago w cenie 20 zł  jeżeli dzieci jadą z naszym opiekunem. Rodziny z dziećmi i dorośli chodzą po Parku sami i wyżywienie jest we własnym zakresie .  

Dopłaty nieobowiązkowe:

Możliwość dokupienia w cenie 50 zł opiekuna dla dziecka od 10 lat. Uwaga ! Dzieci jadące na   TĄ wycieczkę bez rodziców muszą samodzielnie pływać i  sprawnie się przebierać . Dla rodzin z dziećmi w Warszawie do wboru :  Centrum Nauki Kopernik lub  Pobyt w Smart Kids Planet.   

Zniżki  :

Dzieci do lat 3 gratis - bez świadczeń i miejsca w autokarze , spanie i jedzenie z rodzicami ,  jeśli miejsce w foteliku 50%  zniżki. ( bilety płatne wg cenników)
Babciu, dziadku zabierz wnuki i otrzymaj 20% zniżki :
Promocja  dla babci lub dziadka którzy zabiorą wnuki na wycieczkę. Przy dwójce pełnopłatnych dzieci lub  1 dziecka + 1 osoba dorosła,  babcia lub dziadek otrzymują 20 % zniżki na wycieczkę.

Hostel A&O Warszawa Wola

Lokalizacja:

Nowy Hostel (otwarty na początku 2020r! ) znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca głównego, dzięki czemu jest bardzo dobrze skomunikowany. Zabytki tętniącego kulturą miasta znajdują się zaledwie kilka minut spacerem.

Pokoje :

Hostel oferuje 2-6 osobowe, nowocześnie urządzone pokoje, z własną łazienkę z prysznicem i WC. Do dyspozycji gości: bar w holu, komplet wypoczynkowy, całodobowa recepcja. Nasza grupa ma do wyboru pokoje 2,3,4,5 i 6 osobowe wg własnego wyboru. Nie mieszamy rodzin ani dorosłych . Dzieci jadące z naszym opiekunem będą łączone w pokojach raczej 2-3 osobowych , na życzenie jeśli dzieci znające się będą chciałby być w 4 lub 6 osobowym pokoju będzie taka możliwość.

Zdjęcia pokoi i obiektu :

Galerię zdjęć można zobaczyć w zakładce ZDJĘCIA .          
You don't have permission to register