logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Księżniczki i Rycerze, zamek i baśniowy las czeka na WAS!

Na wycieczce czeka moc atrakcji : spacer po ruinach Zamku w Ogrodzieńcu, Park Zamków w Miniaturze, Park Doświadczeń, Dom Strachu, Park Rozrywki oraz wizyta w Zaczarowanym Lesie pełnym bajkowych postaci lub międzyplanetarna podróż Kosmicznym Szlakiem Turystycznym!

 Fantastyczna wycieczka dla najmłodszych ! 

Ogrodzieniec – miasto położone w środkowej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej. Jest to popularna miejscowość zwłaszcza dla rodzin i dzieci. Miasto słynie przede wszystkim z ruin jednego z najokazalszych zamków na Jurze – Zamku Bonerów, świetnie wkomponowanego w najwyższe wzniesienie Jury – Górę Janowskiego. Zamek znajduje się około 2 km od Ogrodzieńca – w Podzamczu, ale przyjęła się nazwa Ogrodzieniec. U podnóża zamku znajduje się wspaniały tematyczny Park Rozrywki gdzie na dzieci czeka wspaniała zabawa , można wspinać się na dmuchanych zamkach czy mini parku linowym. Troszkę dreszczyku doda Dom Legend i Strachów. Dzieci zobaczą działanie praw fizyki w Parku Doświadczeń a Tor Saneczkowy pobudzi adrenalinę.

ZACZAROWANY LAS znajduje się w Piasku niedaleko Częstochowy. W tym magicznym lesie jedynymi użytkownikami dróg są kury, gęsi i kaczki a dzieci będą miały niepowtarzalną okazję spotkać m. in. Czerwonego Kapturka, wilka, Babę Jagę czy Jasia i Małgosię. Znajduje się tam również najprawdziwsza chatka Baby Jagi, do której może będzie można wejść ukradkiem jak wiedźma nie będzie patrzeć?Jest to wyjątkowa wycieczka dla dzieci.

KOSMICZNY SZLAK TURYSTYCZNY to wspaniała lekcja astronomii poprzez zabawę. Szlak zaczniemy w Olsztynie gdzie spotkamy się z przewodnikiem i zrobimy krótki spacer wokół zamku, następnie przejedziemy do Złotego Stoku gdzie zobaczymy pierwszą od końca planetę Układu Słonecznego i później będziemy spotykać na swojej drodze kolejne planety, aż w końcu zbliżymy się do Słońca, gdzie zakończymy naszą planetarną podróż. Na zakończenie odbędzie się dyskoteka w “Chacie za wsią”.

Udział w fantastycznym spektaklu plenerowym pozwoli dzieciom nie tylko na świetną zabawę – dzieciaki muszą same odnaleźć w lesie swoich ulubionych baśniowych bohaterów – ale także na oddech od urządzeń elektronicznych oraz aktywność na świeżym powietrzu i kontakt z przyrodą. Do zaczarowanego lasu zawiozą nas tramwaje konne, a w spektaklu w lesie zagrają prawdziwi aktorzy z Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Nie zabraknie czasu na ciepłą kiełbaskę z grilla i herbatkę. Przewidziano również dyskotekę, animacje i inne zabawy na polanie.

 

Dla kogo jest wycieczka?

Wycieczka  przystosowana dla osób z lekką niepełnosprawnością ruchową lub umysłową – nie na wózkach inwalidzkich.  Dla młodszych dzieci i rodzin z dziećmi – opcja z Zaczarowanym lasem, lub trochę starszych – opcja z Kosmicznym Szlakiem. Rodzice czy dziadkowie na wycieczce są bardzo mile widziani choć można wykupić w cenie 50 zł opiekuna dla dziecka od 10 lat.  Na dzieci czeka świetna zabawa, konkursy z mini niespodzianką.

 

Fantastyczna zabawa jest tu od rana!

Uczestników czeka wspaniała zabawa od samego początku do powrotu na miejsce zbiórki. Będzie wesoło i głośno a na dzieci czekają ciekawe animacje i konkursy z nagrodami w czasie jazdy.   Konkursy z nagrodami i animacje w czasie jazdy umilą czas  który upłynie szybko i miło.

Bon turystyczny plus 500 :

Za wycieczkę można zapłacić bonem turystycznym 500+. Podczas wycieczki, z grupą będzie pilot , rodziny z dziećmi i dorośli mogą zwiedzać Park sami ale jeśli pojadą chętne dzieci bez rodziców(od 10 lat)  to można dokupić opiekę dla dziecka w cenie  50 zł . Opłata zostanie doliczona do wartości wycieczki dzięki czemu nie uszczuplimy własnego portfela na wyjazd dziecka.  Nasz opiekun będzie odpowiadał za dziecko przez całą wycieczkę, jak  na wycieczce szkolnej .

Polecamy wycieczkę dla osób pragnących spędzić rozrywkowy dzień w cenie 0 zł , korzystając z bonu plus 500 .

 

 

2 dni
dzieci, niepełnosprawni, seniorzy
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  8:00 Dworzec PKS Tarnowskie Góry

  8:45 parking CH Silesia Katowice , środkowe wejście

  8:30 CH Factory Kraków Modlniczka

   

 • Data powrotu

  kl
 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol,ubranie na zmianę
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Opłaty Obowiązkowe
  Przejazd Autokarem/Busem
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Ubezpieczenie NNW AXA 10.000 zł
  Wyżywienie wg programu
  Zakwaterowanie
  Zwiedzanie z Pilotem
  Bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
1

1 Dzień: Zamek i Park Ogrodzieniec

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie wg programu jazdy. Zabieramy ze sobą wygodne buty, wodę i nakrycie przeciwdeszczowe, coś do picia, zdrowe przekąski. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszymy do Krainy Baśni . W czasie jazdy odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami. Przyjazd do Ogrodzieńca. W pierwszej kolejności udamy się na spacer z pilotem po  ruinach zamku (bilet  bez przewodnika lokalnego). Pilot pomoże trzymać się trasy i opowie o zamkowych historiach aby uczestnicy dowiedzieli się co kryją tajemnicze mury. Następnie  udamy się do Parku  gdzie dzieciaki rozpoczną zabawę. W Parku Doświadczeń na własnej skórze przekonają się jak działa fizyka, w Domu Strachów poczują dreszczyk emocji, a w Parku Miniatur zobaczą  jak kiedyś wyglądały wszystkie zamki Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Na zakończenie dzieci nie ominie zabawa w Parku Rozrywki, gdzie poskaczą na dmuchańcach, czy też pokręcą się na karuzeli, dodatkowo w cenie jest 1 zjazd torem saneczkowym. Międzyczasie  pilot zabierze grupę na lunch. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2

2 Dzień : Zaczarowany Las

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do wsi Piasek. Do wyboru 2 programy: ZACZAROWANY LAS dla młodszych dzieci Do lasu przejedziemy "tramwajami konnymi", po drodze zobaczymy Dom Baby Jagi, porozmawiamy z Jasiem i Małgosią i Czerwonym Kapturkiem, usłyszymy wycie wilka i może zobaczymy niedźwiedzia. Zobaczymy czy Śpiąca Królewna chrapie kiedy śpi? Na zakończenie odbędzie się grill na leśnej polanie.  Następnie wrócimy powozami do Chaty nad Wsią gdzie na świeżym powietrzu będzie czas na gry i zabawy oraz dyskotekę. KOSMICZNY SZLAK dla starszych dzieci Nasza kosmiczna przygoda rozpocznie się w Olsztynie, skąd po zobaczeniu ruin zamku dotrzemy do pierwszej z planet Układu Słonecznego. Następnie udamy się do kolejnych aż w końcu dotrzemy do Słońca, gdzie zakończymy swoja międzyplanetarną podróż. Na zakończenie czeka nas dyskoteka w Chacie za wsią oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wyjazd w drogę powrotną około godz. 17:00. Czas przejazdu do Katowic: ok.1 godz., czas przejazdu do Krakowa: ok. 2,5 godz..  

Przeczytaj Przed Podróżą :

Wycieczka jest dedykowana dzieciom, babciom i dziadkom, niepełnosprawnym oraz rodzinom z dziećmi . Tempo wycieczki jest  dość wolne, dostosowane do tempa wszystkich uczestników,  uwzględniające dodatkowe postoje na toaletę w razie konieczności czy krótki odpoczynek jeśli dystans pieszy jest dłuższy. Rodziny z dziećmi i dorośli mogą  sami chodzić po Parku, lunch  na terenie Parku jest  w cenie.  Jeżeli jednak chcą mogą podążać wspólnie z grupą. W przypadku osób na wózkach inwalidzkich lub wózków dla dzieci kadra  w miarę możliwości udziela pomocy w czasie podróży. Jeżeli  pragniesz dowiedzieć się o historii, architekturze  i intensywnie poznać region to nie jest wycieczka dla Ciebie.  Aktywnych turystów zapraszamy na nasze inne wycieczki objazdowe. Ta wycieczka jest dla dzieci, maluchów, mam w ciąży, osób niepełnosprawnych czy seniorów którzy lubią towarzystwo i  gwar dzieci.
Babciu, dziadku zabierz wnuki a otrzymasz 20 % zniżki  dla siebie na  wycieczkę!
Mamo, tato, zabierzcie dzieciaki  i wykorzystajcie  program bon turystyczny +500.
Dzieci od 10 lat mogą jechać same  z naszym opiekunem za dopłatą 50 zł.
Jeżeli dzieci wezmą udział w konkursach dla każdego małego uczestnika przewidziana jest mała nagroda.
Na tej wycieczce dzieci otrzymają lody  dlatego jeżeli dziecko jest uczulone bądź nie może jeść lodów prosimy poinformowanie sprzedawców  min . 48h przed wycieczką. Zorganizujemy zdrową przekąskę lub owoc.
Dbając o bezpieczeństwo Waszych pociech sugerujemy aby dzieci  podróżowały w busie/autokarze  w fotelikach lub na podkładkach.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki do 48 h przed wyjazdem jeżeli nie uzbiera się grupa minimum 25 pełnopłatnych uczestników. Organizator informuje że wycieczki mogą być łączone .
W czasie podróży w autokarze występuje konieczność noszenia maseczek za wyjątkiem osób z zaświadczeniami lekarskimi.
Przed wejściem do autokaru będzie dostępny płyn do dezynfekcji  rąk.
Bilet wstępu do Zaczarowane Lasu, Zamku w Ogrodzieńcu, 3 Parki w Ogrodzieńcu + zjazd torem saneczkowym, ubezpieczenie, zwiedzanie z pilotem, 1x nocleg, 1x śniadanie i obiadokolacja, 2x lunch , 1x lody (tylko dla dzieci ),   Fundusz Gwarancyjny  oraz inne opłaty konieczne do realizacji wycieczki są zawarte  w cenie wycieczki.  

Dopłaty obowiązkowe:

BRAK  

Dopłaty nieobowiązkowe:

Możliwość dokupienia w cenie 50 zł opiekuna dla dziecka od 10 lat, dzieci muszą samodzielnie i sprawnie się przebierać .

Zniżki  :

Dzieci do lat 3 gratis - bez świadczeń i miejsca w autokarze , spanie i jedzenie z rodzicami ,  jeśli miejsce w foteliku 150  zniżki.
Babciu, dziadku zabierz wnuki i otrzymaj 20% zniżki :
Promocja  dla babci lub dziadka którzy zabiorą minimum 2 wnuków na wycieczkę. Przy dwójce pełnopłatnych dzieci lub  1 dziecka + 1 osoba dorosła,  babcia lub dziadek otrzymują 20 % zniżki na wycieczkę.
WILLA DAR JURY jest położona w Podlesicach, na terenach Jurajskiego Parku Krajobrazowego. Oferuje 2-4 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, tv i dostępem do Internetu. Do dyspozycji gości restauracja, sala kominkowa, parking.
You don't have permission to register