logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Szusowanie po stokach, jednego z największych w Polsce, ośrodka narciarskiego! Niesamowity mikroklimat regionu i świetna atmosfera.

Rodzinny wyjazd na narty, z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę! A dla tych, którym narty nie w głowie? Będzie jazda na sankach i bitwa na śnieżki, a do tego zwiedzanie pięknej Kotliny Kłodzkiej.

Zimowa przygodo, nadchodzimy!

ZIELENIEC jest położony w Kotlinie Kłodzkiej w Sudetach. To dzielnica miasta Duszniki Zdrój i znany ośrodek sportów zimowych. Panuje tutaj specyficzny mikroklimat zbliżony do alpejskiego.
W Zieleńcu można bardzo fajnie spędzić czas i odpocząć zarówno latem, jak i w zimie. Na turystów czeka w okolicy bardzo wiele atrakcji. Kudowa Zdrój i Duszniki są uzdrowiskami, w związku z tym znajdują się tu piękne Parki Zdrojowe. Możemy też odwiedzić bardzo ciekawe Muzeum Papiernictwa czy Muzeum Zabawek i zobaczyć wielkiego Leśnego Luda. Tutaj czekają na nas kolejki gondolowe i dużo miejsc na wspaniałe spacery, na których dotlenimy nasze mózgi  i płuca.

ZIELENIEC SKI ARENA – jest to niepodważalnie, jeden z największych ośrodków narciarskich w Polsce i z pewnością jeden z najnowocześniejszych. Znajduje się tu około 32 km tras narciarskich, wraz z bogatą infrastrukturą. Jest tu 29 kolei i wyciągów narciarskich, w tym 5 nowoczesnych kanap. W jednej z dziesięciu szkółek narciarskich na pewno łatwo zdobędziemy umiejętności lub udoskonalimy te, które już mamy pod okiem doświadczonych instruktorów. A kiedy nie chcesz brać swojego, lub nie masz sprzętu narciarskiego, który zajmuje zawsze sporo miejsca i kosztuje nie mało, zawsze możesz wypożyczyć doskonale przygotowany do jazdy sprzęt narciarski lub snowboardowy w wypożyczalni, których w ośrodku jest aż dwanaście. Zdecydowana większość tras w Zieleńcu jest łatwa, ale znajdzie się też wiele dla narciarzy o zaawansowanych umiejętnościach. Zimowe szaleństwo w Zieleniec Ski Arena? Zdecydowanie TAK !

 

Szkoła narciarska Gryglówka

1 godzina (55min.) 90 zł / 1 os. 140 zł / 2 os. 180 zł / 3 os. 200 zł / 4 os.

 

http://www.wypozyczalnia-szkola-zieleniec.pl/szkola.html

Wypożyczalnia Gryglówka

Narty komplet dla dorosłych: 1 dzień – 40 zł

Narty komplet dla dzieci: 1 dzień – 35 zł

Snowboard komplet: 1 dzień – 45 zł

http://www.wypozyczalnia-szkola-zieleniec.pl/wypozyczalnia.html

Inne szkoły narciarskie i wypożyczalnie

https://www.zieleniec.pl/szkolki-narciarskie

https://www.zieleniec.pl/wypozyczalnie

Dla kogo jest wycieczka?

Wycieczka jest dla aktywnych dzieci i rodzin.  Wycieczka trzydniowa z zimowym szaleństwem oraz zwiedzaniem. Na stoku przyda się dobra kondycja i umiejętności, ale Ci, co nie mają umiejętności, zawsze mogą poszaleć na sankach lub nauczyć się jeździć w jednej z tutejszych szkółek narciarskich.

Wyślij dziecko na wycieczkę z nami. Świetna zabawa dla dziecka gwarantowana a Ty masz długi weekend dla siebie. Nie masz samochodu a wolisz unikać transportu publicznego? Zabierz dzieciaki i ruszaj z nami !! Rodzice, dziadkowie, mamy w ciąży czy sąsiedzi. W tym roku dzieciaki nie miały okazji pojechać na zielone szkoły i wycieczki szkolne. Dzięki nam możesz wysłać dziecko jak na wycieczkę szkolną. Mogą jechać koleżanki i koledzy z klasy z naszą opieką (1 opiekun na 10 dzieci). Oferta z opieką dotyczy dzieci od 10 lat.

Tutaj liczą się dzieci !

Wycieczka dla dzieci pomimo aktywnego programu, przewiduje wolne tempo dla najmłodszych i najstarszych uczestników. Jeżeli szukacie górskiej wyprawy i zdobywania szczytów zapraszamy na nasze inne wycieczki. Jazda na nartach jest dość wyczerpująca ale z pewnością damy radę! Po krótkim wysiłku czeka kulig czy zabawy i animacje w świetlicy.

Wycieczka dla osób szukających głośnej zabawy  jeśli potrzebujesz spokoju i ciszy to warto wybrać inną wycieczkę.  Co więcej, na naszych wycieczkach w czasie jazdy odbywają się konkursy z mini nagrodami dla aktywnych dzieci, świetne zabawy i animacje .

Bon turystyczny plus 500:

Dzięki bonom turystycznym 500+ za wycieczkę dziecka możesz zapłacić bez uszczuplenia budżetu domowego. Chętnie z dziećmi zapraszamy rodziców lub dziadków. Istnieje możliwość opłacenia profesjonalnego opiekuna za 150 zł za dziecko.  Zostanie to doliczone do ceny wycieczki i będzie można za całość zapłacić bonem +500.

 

3 dni
dzieci, rodziny, seniorzy
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  9:00 Dworzec PKS Tarnowskie Góry

  8:00  CH Silesia

  7:00 CH Factory Kraków Modlniczka (na zapytanie )

   

 • Data powrotu

  kl
 • W co się ubrać?

  Odzież narciarska, kask, czapka
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Przejazd Autokarem/Busem
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Ubezpieczenie NNW AXA 10.000 zł
  Wyżywienie wg programu
  Zakwaterowanie
  Zwiedzanie z Pilotem
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
  Opłaty Obowiązkowe
  Bilety wstępów
1

Dzień: Duszniki Zdrój, Muzeum Papiernictwa lub narty, kulig

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie wg rozkładu jazdy. Zabieramy ze sobą zimową odzież, sprzęt narciarski lub sanki (przy stoku jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego), coś do picia i zdrowe przekąski. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszamy na trzydniową, zimową wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej. W czasie jazdy odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami.

Grupa nie jeżdżąca:  rozpocznie zwiedzaniem z przewodnikiem ciekawe Muzeum Papiernictwa, trasą „Z papierem przez dwa tysiąclecia”. Autokar odbierze grupę z Muzeum i  pojedzie do znanego uzdrowiska Duszniki Zdrój, gdzie grupa pospaceruje po Parku Zdrojowym. Następnie zakwaterowanie w hotelu, obiad.  Po obiedzie pójdziemy na spacer po okolicy. Powrót do ośrodka na chwilkę relaksu.

Narciarze:  pojadą prosto do Zieleńca, gdzie ok 12.00 rozpoczną szusowanie w kompleksie Zieleniec Ski Arena. Czas wolny do ok 16.00, wyżywienie na stoku we własnym zakresie. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja ok 17.00.

Od 18.00 - 19.00 w świetlicy, będą różne ciekawe zabawy integracyjne dla dzieci  (kalambury, Miliard w rozumie, karaoke i inne) oraz konkursy i animacje.

Dzieci jadące z naszym opiekunem obowiązkowa dopłata do kolacji 20 złlub kulig  pozostali mogą - nie muszą korzystać dodatkowego wyżywienia.

Dla chętnych:

o 18.00 kulig z pochodniami, koszt 50 zł ( grupa min 10 osób).   Przejażdżka trwa około 2 godziny, przy czym w czas ten wliczone jest również ognisko. Organizator w ramach ceny zapewnia saniepalenisko oraz kijki do kiełbasek. 

2

Dzień :Białe szaleństwo i ognisko

Po śniadaniu czeka nas wyjazd na narty do Zieleńca.
Znajduje się tu największy w Polsce ośrodek narciarski - Zieleniec Ski Arena. Mnóstwo tras dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy.
Narciarze: Czas wolny do godz. 15.00, wyżywienie na stoku i karnety we własnym zakresie.
Nie jeżdżący: Będziemy mogli zjeżdżać na sankach, ulepić bałwana, czy wziąć udział w śnieżkowej bitwie, oraz podziwiać panoramę ze szczytu stoku. Jest możliwość wykupienia nauki jazdy na stoku. Wtedy dzieci uczą się jeździć z instruktorem 2 godziny, następnie przerwa na oprowadzanie po stoku na koniach, jazda na sankach i zabawa, później kolejne 2 godziny nauki. Czas wolny do godz. 15.00.
Dzieci jadące z naszym opiekunem muszą dokupić lunch w cenie  25 zł -  opiekun zabierze dzieci do restauracji aby się ogrzać i odpocząć. Dzieci  wypiją ciepłą herbatę i zjedzą (pizze, nuggetsy z frytkami lub spagetti ). Ok.  16.00  wrócimy do ośrodka zjemy obiadokolację. Potem odbędą  gry i zabawy oraz rozgrywki w tenisa stołowego.
Ok. 19.00  pośpiewamy na wesoło przy ognisku i upieczemy smaczne kiełbaski. Dzień zakończymy noclegiem.
3

Dzień :Kudowa Zdrój, Muzeum zabawek lub narty

Po śniadaniu autokar zawiezie narciarzy na stok. Czas wolny na stoku do godz. ok. 16.00 . Wyżywienie we własnym zakresie.
Grupa nie jeżdżąca pojedzie do Kudowy Zdroju, gdzie zwiedzimy wspaniałe Muzeum Zabawek, które wprowadzi nas w czarujący, magiczny świat. Zrobimy sobie zdjęcie z Leśnym Ludem. Następnie przespacerujemy się po mieście.
Później pojedziemy do Zieleńca na sanki. Czas wolny do godz. 16.00 . Dzieci jadące z naszym opiekunem obowiązkowy lunch w cenie 25 zł . Pozostali wyżywienie we własnym zakresie.
Szczęśliwi i zadowoleni wrócimy z wycieczki w godzinach późnowieczornych.
Przejazd do Tarnowskich Gór ok . 4 godziny, Katowic ok 5 godzin, do Krakowa ok  6 godzin.

Przeczytaj Przed Podróżą

Wycieczka jest dedykowana dzieciom, rodzinom z dziećmi, babciom i dziadkom. Tempo wycieczki jest  dość wolne, dostosowane do tempa wszystkich uczestników,  uwzględniające dodatkowe postoje na toaletę, w razie konieczności czy krótki odpoczynek dla osób o słabszej kondycji.
Jeżeli  pragniesz dowiedzieć się o historii, architekturze  i intensywnie poznać region to nie jest wycieczka dla Ciebie. Tu liczy się zabawa w zimowej scenerii.
Babciu, dziadku zabierz wnuki a otrzymasz 20 % zniżki  dla siebie na  wycieczkę!
Mamo, tato, zabierzcie dzieciaki i wykorzystajcie program bon turystyczny +500.
Dzieci od 10 lat mogą jechać same  z naszym opiekunem za dopłatą 150 zł.
Jeżeli dzieci wezmą udział w konkursach dla każdego małego uczestnika przewidziana jest mała nagroda.
Dbając o bezpieczeństwo Waszych pociech, sugerujemy aby dzieci podróżowały w busie/autokarze w fotelikach lub na podkładkach.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki do 48 h przed wyjazdem, jeżeli nie uzbiera się grupa minimum 45 pełnopłatnych uczestników. Organizator informuje, że wycieczki mogą być łączone.
W czasie podróży w autokarze, występuje konieczność noszenia maseczek, za wyjątkiem osób z zaświadczeniami lekarskimi.
Przed wejściem do autokaru, będzie dostępny płyn do dezynfekcji rąk.
ubezpieczenie, spacer z pilotem, 2x noclegi, 2x śniadanie i 2 x obiadokolacja, ognisko z pieczeniem kiełbasy, Fundusz Gwarancyjny oraz inne opłaty konieczne do realizacji wycieczki, są zawarte w cenie wycieczki.

Dopłaty obowiązkowe:

Wyjazd z Krakowa za dopłatą 20-50 zł, w zależności od ilości uczestników.
Dzieci jadące z naszym opiekunem 225 zł (opiekun, bilety wstępu, 2x lunch)  
 

Dopłaty nieobowiązkowe

Bilety wstępu ok. 24 zł: Muzeum Papiernictwa 12zł, Muzeum Zabawek 12zł Możliwość dokupienia w cenie 150 zł opiekuna dla dziecka od 10 lat. Dzieci mają program dla osób nie jeżdżących czyli zwiedzanie + sanki.
Jeżeli uzbiera się grupa min. 10 dzieci chętnych na wyjazd narciarski jest możliwość organizacji instruktora na stoku, wtedy dzieci mogą brać udział w programie dla narciarzy. Koszt ustalony indywidualnie .
Ski pass 1 dniowy w Zieleniec Ski Arena: normalny 110 zł / ulgowy 90 zł Pozostałe karnety można sprawdzić na: https://www.zieleniec.pl/cennik/
Kulig z pochodniami i ogniskiem: 50 zł/os
Szkoła narciarska Gryglówka 1 godzina (55min.) 90 zł / 1 os. 140 zł / 2 os. 180 zł / 3 os. 200 zł / 4 os.
Wypożyczalnia Gryglówka Narty komplet dla dorosłych: 1 dzień - 40 zł Narty komplet dla dzieci: 1 dzień - 35 zł Snowboard komplet: 1 dzień - 45 zł

Zniżki

Dzieci do lat 2 gratis - bez świadczeń i miejsca w autokarze, spanie i jedzenie z rodzicami,  jeśli miejsce w foteliku 50% zniżki.
Babciu, dziadku zabierz wnuki i otrzymaj 20% zniżki 
Promocja dla babci lub dziadka, którzy zabiorą minimum dwoje wnuków na wycieczkę. Przy dwójce pełnopłatnych dzieci lub 1 dziecka + 1 osoba dorosła, babcia lub dziadek otrzymują 20 % zniżki na wycieczkę.
You don't have permission to register