logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Rodzinna zabawa na śniegu w Wiśle. Góry, zima i dziecięce zabawy na zimowym placu zabaw oraz łatwe stoki dla każdego!

Stacja narciarska Stok w Wiśle jest idealna dla dzieci. Zimowy plac zabaw z karuzelą pontonową i górka do jazdy na sankach, będą cudownym miejscem do zimowych szaleństw. Ponadto wypłaszczona ośla łączka z wyciągiem orczykowym, będzie świetnym miejscem do nauki jazdy na nartach. Oprócz zabawy na stoku, będzie też spacer z pilotem po Wiśle. Dla zaawansowanych narciarzy, możliwość jazdy na stoku Skolnity.

Spędź zimowy czas aktywnie razem z nami, na wycieczce świetna zabawa gwarantowana.

WISŁA – miasto w województwie śląskim, u podnóża Baraniej Góry. Znajduje się w samym sercu Beskidu Śląskiego i uważana jest za “Perłę Beskidów”, z pewnością jest to bardzo trafne określenie. Niewątpliwie, jest to ważny ośrodek sportowy i turystyczny. To jeden z najważniejszych ośrodków wypoczynkowych w Polsce. Kojarzy się z zimą oraz przede wszystkim, ze skokami narciarskimi, skocznią w Wiśle – Malince i Adamem Małyszem.

Do Wisły zimą warto przyjechać nie tylko na narty, tutaj nie można się nudzić. Dla tych, którzy nie jeżdżą na nartach przygotowane są liczne, ciekawe trasy spacerowe, piękna promenada, dużo miejsc do zjazdów na sankach i jabłuszkach, kuligi różnymi trasami, pozwalające odkryć uroki Beskidu Śląskiego, np.: doliną Białej Wisełki, na Kubalonce czy też w Gościejowie.

WIŚLAŃSKI SKIPASS – ze względu na fakt, że w Wiśle znajduje się wiele stoków i wyciągów, postanowiono umożliwić korzystanie z nich na jednym karnecie. Dlatego wykupując Wiślański Skipass, można jeździć po wszystkich stokach w mieście, płacąc tylko raz. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ trasy nie są zbyt długie i szybko mogą się znudzić. Podsumowując, wydaje się, że Wisła jest idealnym miejscem dla narciarzy, zarówno początkujących jak i średnio-zaawansowanych, ale przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, dla których Wisła jest bardzo przyjaznym miastem.

Stacje narciarskie objęte skipassem: Stożek, Stok, Soszów, Skolnity, Siglany, Sarajewo, Poniwiec, Partecznik, Palenica, Nowa osada, Mała Palenica, Klepki, Cieńków, Beskid.

Wiślański Ski pass 6 godz.: normalny 90 zł / ulgowy 80 zł; 1 dzień: normalny 110 zł / ulgowy 90 zł; 2 dni: normalny 200 zł / ulgowy 160 zł

https://www.wislanskiskipass.pl/cennik

STACJA NARCIARSKA STOK – niewielka stacja w Wiśle przy ul. Jawornik 52a,  przy hotelu Stok. Jeden wyciąg krzesełkowy oraz trzy świetnie przygotowane trasy, naśnieżane, ratrakowane i oświetlone po zmroku. Trasa czerwona ma długość 850 m., trasa niebieska o długości 1000 m. oraz trasa zielona dla początkujących o długości 150 m. z wyciągiem orczykowym. Znajduje się tu także zimowy plac zabaw z karuzelą pontonową i górką do zjazdów na sankach oraz wyciągiem taśmowym. Na stacji działają również punkty gastronomiczne oraz szkółka narciarska i wypożyczalnia sprzętu.

 

ZIMOWY PLAC ZABAW NA STOKU

Na placu znajduje się karuzela pontonowa, tarcza na śnieżki oraz górka z wyciągiem taśmowym.

Koszt wejścia to 15 zł za 75 minut. Trzy rodzaje sanek (sanki, ślizgi i jabłuszka) w cenie wstępu.

Plac Zabaw

Szkółka narciarska telefon: 503 32 34 36

Koszt lekcji to 90 zł / 1 os. / 1 godz. (lekcja indywidualna dla dzieci zaczynających przygodę z nartami)

Koszt godzinnej lekcji od osoby dla mających podstawy: 2 os. 55 zł, 3 os. 45 zł, 4 os. 35 zł

Grupa do 5 os.-10 os. 200 zł/1 godz.

http://skizy.pl/gdzie-uczymy/stok-stacja-narciarska

Wypożyczalnia

Narty komplet dorośli: 2 godz. 30 zł 1 dzień 50 zł

Narty komplet dzieci (w tym kask): 2 godz. 30 zł, 1 dzień 45 zł

SKOLNITY – stacja narciarska w centrum Wisły. Znajduje się tu kolej linowa czteroosobowa i dwie trasy o długości 1100 m i 980 m. Na szczycie jest ośla łączka z wyciągiem taśmowym dla osób uczących się oraz wymarzony plac zabaw z domkiem, zagrodą z alpakami i karuzelą za którą koszt to 20 zł bez limitu czasu.

 

Szkoła narciarska

Koszt lekcji z instruktorem dla 1 osoby to 110 zł za 55 minut (karnet wliczony w cenę)

Wypożyczalnia

Narty dorośli komplet (narty, buty, kije): 2 godz. 30 zł 3 godz.: 35 zł 1 dzień: 40 zł 2 dni: 80 zł

Narty dzieci komplet (narty, buty, kije, kask): 2 godz. 25 zł 3 godz.: 30 zł 1 dzień: 35 zł 2 dni: 70 zł

Snowboard komplet: 2 godz. 30 zł 3 godz.: 40 zł 1 dzień: 45 zł 2 dni: 90 zł

Dla kogo jest wycieczka?

Wycieczka dwudniowa, która jest przede wszystkim dla aktywnych dzieci, rodzin, dziadków. Idealna do początkujących narciarzy.

Podczas gdy narciarzom na stoku przyda się dobra kondycja i umiejętności, to Ci, którzy tego nie mają, zawsze mogą poszaleć na sankach lub nauczyć się tego wspaniałego sportu.

Wyślij dziecko na wycieczkę z nami. Świetna zabawa dla dziecka gwarantowana, a Ty masz cały dzień dla siebie. Nie masz samochodu a wolisz unikać transportu publicznego? Zabierz dzieciaki i ruszaj z nami !! Rodzice, dziadkowie, mamy w ciąży czy sąsiedzi. W tym roku dzieciaki nie miały okazji pojechać na zielone szkoły i wycieczki szkolne. Dzięki nam możesz wysłać dziecko jak na wycieczkę szkolną. Mogą jechać koleżanki i koledzy z klasy z naszą opieką (1 opiekun na 10 dzieci). Oferta z opieką dotyczy dzieci od 10 lat.

Tutaj liczą się dzieci !

Na wycieczce przewidziane jest wolne tempo, pomimo aktywnego programu. Z tego względu, będzie to dobra wiadomość dla najmłodszych i najstarszych uczestników. Jeżeli szukacie górskiej wyprawy i zdobywania szczytów zapraszamy na nasze inne wycieczki. Jazda na nartach przede wszystkim jest dość wyczerpująca, dlatego świetna kondycja jest niezastąpiona. Narty na nogi i z pewnością damy radę!

Wycieczka jest przede wszystkim dla osób szukających głośnej zabawy. W związku z tym, jeśli potrzebujesz spokoju i ciszy, to lepszym rozwiązaniem wydaje się, aby wybrać inną wycieczkę. Godnym uwagi jest fakt, że na naszych wycieczkach, w czasie jazdy odbywają się konkursy z mini nagrodami dla aktywnych dzieci, świetne zabawy i animacje .

Bon turystyczny plus 500:

Dzięki bonom turystycznym 500+ za wycieczkę dziecka możesz zapłacić bez uszczuplenia budżetu domowego. Chętnie z dziećmi zapraszamy rodziców lub dziadków. Istnieje możliwość opłacenia  profesjonalnego opiekuna za 50 zł za dziecko.  Zostanie to doliczone do ceny wycieczki i będzie można za całość zapłacić bonem +500. Spowoduje to, że wycieczka wciąż będzie bez własnych dopłat.

2 dni
dzieci, rodziny, seniorzy
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  8:00 CH Factory Kraków Modlniczka

  8:00 Dworzec PKS Tarnowskie Góry

  9:00  CH Silesia

   

   

 • Data powrotu

  kl
 • W co się ubrać?

  Odzież narciarska, kask, czapka, wodoodporne buty
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Przejazd Autokarem/Busem
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Ubezpieczenie NNW AXA 10.000 zł
  Wyżywienie wg programu
  Zakwaterowanie
  Zwiedzanie z Pilotem
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
  Opłaty Obowiązkowe
  Bilety wstępów
1

Dzień: Stok, Skolnity, Muzeum Beskidzkie

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie wg rozkładu jazdy. Zabieramy ze sobą zimową odzież, sprzęt narciarski lub sanki, coś do picia i zdrowe przekąski. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszamy na zimową wycieczkę do Wisły. W czasie jazdy odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami.

Na miejscu czeka nas zabawa na stoku.

Dla narciarzy bardziej zaawansowanych: od 10:00-16:00 szusowanie na stoku - stacji narciarskiej Stok lub Skolnity. Wyżywienie na stoku we własnym zakresie.
Dla narciarzy początkujących lub chcących tylko pobawić się na śniegu, pozjeżdżać na sankach itp. pojedziemy do stacji narciarskiej Stok, gdzie zostaniemy około 2,5 godziny. Około godzinę pobawimy się na zimowym placu zabaw gdzie pokręcimy się na karuzeli pontonowej oraz pozjeżdżamy na sankach. Po opuszczeniu placu zabaw, czeka nas zimowa zabawa na śniegu! Lepienie bałwana, bitwa na śnieżki czy też robienie aniołów na śniegu, sprawi dzieciakom mnóstwo radości. Na stoku działa szkółka narciarska, gdzie można zamówić lekcje dla siebie lub swojego dziecka.
Następnie ok 13:00 przejedziemy do ośrodka na obiad.
Po odpoczynku i ogrzaniu się, zwiedzimy Muzeum Beskidzkie. Ekspozycja stała prezentuje kulturę materialną górali Beskidu Śląskiego związaną z takimi dziedzinami życia jak: pasterstwo, rolnictwo, tkactwo, bednarstwo czy ciesielstwo.
Międzyczasie autokar  odbierze grupę narciarzy i zawiezie do ośrodka gdzie zjedzą ciepłą obiadokolację.
Po zwiedzaniu uczestnicy wrócą do ośrodka  gdzie będą zabawy integracyjne na świetlicy, konkursy itp.
Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasy i nocleg.
2

Dzień :Skolnity , Wisła, Kulig

Po śniadaniu, dla narciarzy drugi dzień jazdy na stoku Skolnity od ok.9:00-16:00, wyżywienie  na stoku we własnym zakresie
Z pozostałymi wybierzemy się na spacer z pilotem po głównej promenadzie Wisły. Zobaczymy: Zameczek Myśliwski Habsburgów, pomnik syrenki, Dom Zdrojowy z czekoladowym pomnikiem Adama Małysza, fontanna, amfiteatr z pomnikiem prof. Stanisława Hadyny. Koniecznie musimy podjechać pod skocznię im. Adama Małysza. To bardzo nowoczesny i nietypowy obiekt, przebiega ona tuż nad główną drogą, tak, że przez skocznię przejeżdża się jak przez tunel. Spacer Aleją Gwiazd Sportu, upamiętniającą największych polskich sportowców. Wśród tablic znajdziemy oczywiście między innymi poświęcone Apoloniuszowi Tajnerowi, Janowi Szturcowi, czy Adamowi Małyszowi.
Następnie rozpoczniemy zimowy kulig (ok 2-3h)  podczas którego nie zabraknie góralskiej muzyki w Zbójeckiej Chacie, kiełbaski, herbaty, oscypka i ogórka. Będzie można rozgrzać się ciepłym winem lub tańcem dokoła paleniska. Później pojedziemy na stok Skolnity, gdzie po wyjechaniu kolejką linową z górnej stacji kolei, można cieszyć się zapierającym dech w piersi widokiem na panoramę Beskidów. Na szczycie znajduje się także karczma w której będzie chwila czasu na  małe co nie co.  Zagroda z jedynymi w Wiśle alpakami oraz plac zabaw z prawdziwym domkiem na drzewie i karuzelą pontonową. Zabawa na śniegu przez około godzinę.
Wyjedziemy w drogę powrotną około godz. 16:30.
Przejazd do Katowic ok . 1 godziny 40 min., do Tarnowskich Gór około 2,5 godz., do Krakowa ok 3 godziny.

Przeczytaj Przed Podróżą

Wycieczka jest dedykowana dzieciom, rodzinom z dziećmi, babciom i dziadkom. Tempo wycieczki jest  dość wolne, dostosowane do tempa wszystkich uczestników,  uwzględniające dodatkowe postoje na toaletę, w razie konieczności czy krótki odpoczynek dla osób o słabszej kondycji.
Jeżeli  pragniesz dowiedzieć się o historii, architekturze  i intensywnie poznać region to nie jest wycieczka dla Ciebie. Tu liczy się zabawa w zimowej scenerii.
Babciu, dziadku zabierz wnuki a otrzymasz 20 % zniżki  dla siebie na  wycieczkę!
Mamo, tato, zabierzcie dzieciaki i wykorzystajcie program bon turystyczny +500.
Dzieci od 10 lat mogą jechać same  z naszym opiekunem za dopłatą 50 zł.
Jeżeli dzieci wezmą udział w konkursach dla każdego małego uczestnika przewidziana jest mała nagroda.
Dbając o bezpieczeństwo Waszych pociech, sugerujemy aby dzieci podróżowały w busie/autokarze w fotelikach lub na podkładkach.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki do 48 h przed wyjazdem, jeżeli nie uzbiera się grupa minimum 45 pełnopłatnych uczestników. Organizator informuje, że wycieczki mogą być łączone.
W czasie podróży w autokarze, występuje konieczność noszenia maseczek, za wyjątkiem osób z zaświadczeniami lekarskimi.
Przed wejściem do autokaru, będzie dostępny płyn do dezynfekcji rąk.
ubezpieczenie,  zwiedzanie z pilotem, 1x nocleg, 1x śniadanie i obiadokolacja, 1x lunch, Fundusz Gwarancyjny oraz inne opłaty konieczne do realizacji wycieczki, są zawarte w cenie wycieczki.

Dopłaty obowiązkowe

Jeśli dziecko jedzie z naszym opiekunem dopłata 135 zł. (opiekun, zimowy plac zabaw, wjazd i zjazd skolnity, Muzeum Beskidzkie, Kulig)  

Dopłaty nieobowiązkowe

Możliwość dokupienia w cenie 50 zł opiekuna dla dziecka od 10 lat, dzieci muszą samodzielnie i sprawnie się przebierać .   Wiślański Ski pass 6 godz.: normalny 90 zł / ulgowy 80 zł; 1 dzień: normalny 110 zł / ulgowy 90 zł; 2 dni: normalny 200 zł / ulgowy 160 zł
Zimowy plac zabaw na stacji Stok: 15 zł za 75 minut
Wjazd i zjazd kolejką Skolnity: normalny 32 zł / ulgowy 25 zł
Karuzela pontonowa na stacji Skolnity: 20 zł bez limitu czasu
Bilety wstępu: Muzeum Beskidzkie: 4 zł   Szkółka narciarska STOK: Dzieci zaczynających przygodę z nartami: 90 zł / 1 os. / 1 godz. lekcja indywidualna dla Osoby dla mających podstawy, koszt 1 godz. lekcji od 1 osoby: 2 os. 55 zł, 3 os. 45 zł, 4 os. 35 zł Grupa do 5 os.-10 os. 200 zł/1 godz. Wypożyczalnia Narty komplet dorośli: 2 godz. 30 zł 1 dzień 50 zł Narty komplet dzieci (w tym kask): 2 godz. 30 zł, 1 dzień 45 zł
Szkółka narciarska Skolnity: Koszt lekcji z instruktorem dla 1 osoby to 110 zł za 55 minut (karnet wliczony w cenę) Wypożyczalnia Narty dorośli komplet (narty, buty, kije): 2 godz. 30 zł 3 godz.: 35 zł 1 dzień: 40 zł 2 dni: 80 zł Narty dzieci komplet (narty, buty, kije, kask): 2 godz. 25 zł 3 godz.: 30 zł 1 dzień: 35 zł 2 dni: 70 zł Snowboard komplet: 2 godz. 30 zł 3 godz.: 40 zł 1 dzień: 45 zł 2 dni: 90 zł

Zniżki

Dzieci do lat 2 gratis - bez świadczeń i miejsca w autokarze, spanie i jedzenie z rodzicami,  jeśli miejsce w foteliku 50% zniżki.

Babciu, dziadku zabierz wnuki i otrzymaj 20% zniżki

Promocja dla babci lub dziadka, którzy zabiorą minimum dwoje wnuków na wycieczkę. Przy dwójce pełnopłatnych dzieci lub 1 dziecka + 1 osoba dorosła, babcia lub dziadek otrzymują 20 % zniżki na wycieczkę.
You don't have permission to register