logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Narty, lepienie bałwana, rzucanie śnieżkami i sanki? W Szczyrku odczarujemy zimę!

Wydaje się, że narty są najlepszym sposobem na spędzanie czasu w zimie, ale dla mniej aktywnych także mamy propozycje! Zabawa na sankach, zwiedzanie miasta z pilotem i przejażdżka Gondolą na Halę Skrzyczeńską z piękną panoramą Beskidów.

Po takiej wycieczce, moc wrażeń będzie zapewniona na długi czas.

SZCZYRK – przede wszystkim, jest to miasto o charakterze turystycznym. Znajduje się w województwie śląskim, u podnóża Klimczoka i Skrzycznego. Miasto ma niepowtarzalny klimat i oferuje bardzo dużo możliwości aktywnego wypoczynku. Ze względu na swoje położenie, Szczyrk wydaje się być idealnym ośrodkiem dla narciarzy.

Szczyrk zaprasza turystów przez cały rok. Do głównych atrakcji tego miasteczka należy kolejka linowa na szczyt Skrzycznego, skąd można podziwiać wspaniałe widoki na panoramę Beskidów, kompleks skoczni narciarskich “Skalite”, gdzie organizowane są krajowe i międzynarodowe konkursy skoków narciarskich, drewniane Sanktuarium św. Jakuba, najstarszy i najcenniejszy zabytek Szczyrku. Skrzyczne – uważane jest za obowiązkową atrakcję turystyczną miasta.

MOUNTAIN SKI RESORT – jeden z największych ośrodków w Polsce. Znajduje się w Beskidzie Śląskim w Szczyrku. W ostatnich latach przeprowadzono kilka modernizacji, przede wszystkim poszerzenie tras i nowy system naśnieżania. W ośrodku znajduje się: 12 wyciągów, w tym nowa dziesięcioosobowa kolej gondolowa, oraz nowe, trzy koleje kanapowe – sześcioosobowe, oraz 22 trasy o łącznej długości około 22 km., w tym 2 trudne, 7 umiarkowanych i 13 łatwych. Najdłuższa trasa mierzy 5,3 km. Ponadto są punkty gastronomiczne, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, sklep sportowy oraz szkółka narciarska.

MAXILAND – oddzielona strefa na terenie ośrodka, przeznaczona wyłącznie dla dzieci i osób uczących się. Znajduje się tu szkółka narciarska, tor saneczkowy z wyciągiem taśmowym, dzięki temu dzieciaki, nie muszą ciągnąć sanek pod górę, tylko wyjeżdżają taśmą, ale zjeżdżają z górki poza terenem Maxilandu. Na terenie Maxilandu znajduję się także ski baby rooom – budynek, gdzie dzieciaki mogą zostać z animatorem, aby się ogrzać, pobawić i napić się herbaty.

Wstęp do Maxilandu dla dzieci biorących udział w 4 godzinnym kursie – w tym zawarte są przejazdy na wyciągach koszt 200zł

Dzieci, które nie będą jeździć na nartach tylko na sankach płacą 29 zł.

Wypożyczenie sanek 25 zł – bez limitu czasu

Szkółka narciarska znajduje się przy wyciągu Szczyrk Gondola w Arenie Maxiland. Dzieci które dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami, jeżdżą w maxilandzie, a te, które mają już podstawy, będą jeździć z instruktorem na terenie całego ośrodka.

Kurs 4 godzinny: 200 zł / os. grupka maksymalnie 5 os. Cena zawiera przejazdy wyciągami.

https://www.szczyrkowski.pl/cennik/szkola-serwis-wypozyczalnia/szkola

Wypożyczalnia:

Narty, Snowboard: Zestaw dla dzieci: 3 godz.: 34 zł, 1 dzień: 44 zł., 2 dni: 88zł.

Narty, Snowboard: Zestaw dla dorosłych: 3 godz.: 45 zł, 1 dzień: 54 zł, 2 dni: 108 zł.

Kask: 3 godz.: 10 zł., 1 dzień: 15 zł., 2 dni: 20 zł.

Zestaw narciarski zawiera – narty, buty, kije.

Zestaw snowboardowy zawiera – deskę, buty.

Zestawy nie zawierają kasku i ubezpieczenia.

https://www.szczyrkowski.pl/cennik/szkola-serwis-wypozyczalnia/wypozyczalnia

Ceny Skipassów na trasy w Ośrodku Szczyrk Mountain Resort: 1 dzień: od 99 zł / 2 dni:od  196 zł go pass

https://www.szczyrkowski.pl/cennik/gopass/cennik-skipassow

Dla kogo jest wycieczka?

Wycieczka jest dla aktywnych dzieci, rodzin, dziadków.  Wycieczka dwudniowa, do późnych godzin wieczornych. Z pewnością na stoku przyda się dobra kondycja i umiejętności, ale Ci, którzy tego nie mają, zawsze mogą poszaleć na sankach.

Wyślij dziecko na wycieczkę z nami. Świetna zabawa dla dziecka gwarantowana, a Ty masz cały dzień dla siebie. Nie masz samochodu a wolisz unikać transportu publicznego? Zabierz dzieciaki i ruszaj z nami !! Rodzice, dziadkowie, mamy w ciąży czy sąsiedzi. W tym roku dzieciaki nie miały okazji pojechać na zielone szkoły i wycieczki szkolne. Dzięki nam możesz wysłać dziecko jak na wycieczkę szkolną. Mogą jechać koleżanki i koledzy z klasy z naszą opieką (1 opiekun na 10 dzieci). Oferta z opieką dotyczy dzieci od 10 lat.

Tutaj liczą się dzieci !

Pomimo aktywnego programu, na wycieczce przewidziane jest wolne tempo. Z tego względu, będzie to dobra wiadomość dla najmłodszych i najstarszych uczestników. Jeżeli szukacie górskiej wyprawy i zdobywania szczytów zapraszamy na nasze inne wycieczki. Jazda na nartach przede wszystkim jest dość wyczerpująca, dlatego świetna kondycja jest niezastąpiona. Narty na nogi i z pewnością damy radę!

Wycieczka jest przede wszystkim dla osób szukających głośnej zabawy. W związku z tym, jeśli potrzebujesz spokoju i ciszy, to lepszym rozwiązaniem wydaje się, aby wybrać inną wycieczkę. Godnym uwagi jest fakt, że na naszych wycieczkach, w czasie jazdy odbywają się konkursy z mini nagrodami dla aktywnych dzieci, świetne zabawy i animacje .

Bon turystyczny plus 500:

Dzięki bonom turystycznym 500+ za wycieczkę dziecka możesz zapłacić bez uszczuplenia budżetu domowego. Chętnie z dziećmi zapraszamy rodziców lub dziadków. Istnieje możliwość opłacenia  profesjonalnego opiekuna za 50 zł za dziecko.  Zostanie to doliczone do ceny wycieczki i będzie można za całość zapłacić bonem +500. Spowoduje to, że wycieczka wciąż będzie bez własnych dopłat.

Zobaczcie co nas czeka:

2 dni
dzieci, rodziny, seniorzy
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  8:00 CH Factory Kraków Modlniczka

  8:00 Dworzec PKS Tarnowskie Góry

  9:00  CH Silesia

   

   

 • Data powrotu

  kl
 • W co się ubrać?

  Odzież narciarska, kask, czapka, wodoodporne buty
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Przejazd Autokarem/Busem
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Ubezpieczenie NNW AXA 10.000 zł
  Wyżywienie wg programu
  Zakwaterowanie
  Zwiedzanie z Pilotem
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
  Opłaty Obowiązkowe
  Bilety wstępów
1

Dzień: Szczyrk- Narty lub Sanki

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie wg rozkładu jazdy. Zabieramy ze sobą zimową odzież, sprzęt narciarski lub sanki, coś do picia i zdrowe przekąski. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszymy na przygodę. W czasie jazdy odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami.

Wyruszamy do Szczyrku. Ok 10.00 przyjazd na dolną stację Gondoli, gdzie narciarze rozpoczną białe szaleństwo, czas wolny do 16.00.

Rodziny z dziećmi  i dorośli wyżywienie we własnym zakresie.

Pozostali uczestnicy rozpoczną białą przygodę pod szkołą narciarską MAXILAND gdzie będzie można poszaleć na saneczkach lub wykupić 4 godzinny kurs lekcji nauki jazdy na nartach. ok. 14.00 lunch (obowiązkowy, dodatkowo płatny dla dzieci jadących bez rodziców). Po ogrzaniu się kolejny czas na  zabawy na śniegu: sanki, bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, śnieżne anioły i inne wesołe śnieżne zabawy.

ok. 17.00 przyjedziemy do ośrodka na obiadokolację .

O godz. 18.30 dla chętnych wieczorny spacer deptakiem nad Żylicą, szeroką, oświetloną ścieżką, która służy chętnym spacerowiczom przez cały rok. Z deptaku zobaczymy Amfiteatr Skalite i kompleks skoczni narciarskich Skalite. Zobaczymy również nowoczesny Plac św. Jakuba, miejsce wypoczynku. Zimą plac zamienia się w lodowisko.

Wieczorem tańce i zabawy dla dzieci.

2

Dzień : Narty lub Hala Skrzyczeńska i Kulig

Po śniadaniu, na narciarzy czeka kilkugodzinne szusowanie na stoku - do  godziny ok. 16.00 czas wolny, wyżywienie we własnym zakresie. Natomiast pozostali uczestnicy dzień rozpoczną przejażdżka na Hala Skrzyczeńską. Na szczycie czas na podziwianie górskiej panoramy i zdjęcia, pobyt w restauracji Kuflonka.  
Zjazd na dół, odbędzie się kulig zwieńczony pieczeniem kiełbasek. Powrót pod stację wyciągu i szkółki Maxiland, zjazdy na sankach do godziny ok. 16.00. Rodziny z dziećmi lub dorośli mogą zrezygnować z programu i spędzić dzień na stoku wg własnego pomysłu.
Dzieci jadące z naszym opiekunem obowiązuje program : sanki + hala + kulig ,  4h kurs narciarski+ hala+ kulig+ saneczki lub 8h kurs narciarski + kulig
Dzieci jadące bez rodziców powinny posiadać suche spodnie, skarpetki na zmianę oraz 2 pary rękawiczek lub 1 para nie przemakalnych . Obowiązkowe spodnie i kurtka zimowa/narciarska nie przemakalna. Dbajmy o zdrowie. Czas na zdanie karnetów, sprzętów, przebranie się w suche ciepłe rzeczy, toaletę. Wyjedziemy w drogę powrotną około godz. 17:00. Przejazd do Katowic ok . 1,5 godziny, do Tarnowskich Gór ok 2 godziny, do Krakowa ok 3,5 godziny.

Przeczytaj Przed Podróżą :

Wycieczka jest dedykowana dzieciom, rodzinom z dziećmi, babciom i dziadkom. Tempo wycieczki jest  dość wolne, dostosowane do tempa wszystkich uczestników,  uwzględniające dodatkowe postoje na toaletę, w razie konieczności czy krótki odpoczynek dla osób o słabszej kondycji.
Jeżeli  pragniesz dowiedzieć się o historii, architekturze  i intensywnie poznać region to nie jest wycieczka dla Ciebie. Tu liczy się zabawa w zimowej scenerii.
Babciu, dziadku zabierz wnuki a otrzymasz 20 % zniżki  dla siebie na  wycieczkę!
Mamo, tato, zabierzcie dzieciaki i wykorzystajcie program bon turystyczny +500.
Dzieci od 10 lat mogą jechać same  z naszym opiekunem za dopłatą 50 zł.
Jeżeli dzieci wezmą udział w konkursach dla każdego małego uczestnika przewidziana jest mała nagroda.
Dbając o bezpieczeństwo Waszych pociech, sugerujemy aby dzieci podróżowały w busie/autokarze w fotelikach lub na podkładkach.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki do 48 h przed wyjazdem, jeżeli nie uzbiera się grupa minimum 45 pełnopłatnych uczestników. Organizator informuje, że wycieczki mogą być łączone.
W czasie podróży w autokarze, występuje konieczność noszenia maseczek, za wyjątkiem osób z zaświadczeniami lekarskimi.
Przed wejściem do autokaru, będzie dostępny płyn do dezynfekcji rąk.
ubezpieczenie,  zwiedzanie z pilotem, 1x nocleg, 1x śniadanie i obiadokolacja, 1x lunch, Fundusz Gwarancyjny oraz inne opłaty konieczne do realizacji wycieczki, są zawarte w cenie wycieczki.

Dopłaty obowiązkowe:

Bilety wstępu: ok 133 zł lub 118 zł: Pętla Szczyrkowska: 59 zł, Kulig 30 zł Maxiland sanki i zabawy (dla dzieci nie biorących udziału w kursie): 29 zł

Dopłaty nieobowiązkowe:

Możliwość dokupienia w cenie 50 zł opiekuna dla dziecka od 10 lat, dzieci muszą samodzielnie i sprawnie się przebierać .
Ski pass na trasy w Ośrodku Szczyrk Mountain Resort: 1 dzień: 129 zł / 2 dni: 255 zł
4 godzinny kurs nauki jazdy na nartach - 200 zł

Zniżki  :

Dzieci do lat 2 gratis - bez świadczeń i miejsca w autokarze, spanie i jedzenie z rodzicami,  jeśli miejsce w foteliku 50% zniżki.
Babciu, dziadku zabierz wnuki i otrzymaj 20% zniżki :
Promocja dla babci lub dziadka, którzy zabiorą minimum dwoje wnuków na wycieczkę. Przy dwójce pełnopłatnych dzieci lub 1 dziecka + 1 osoba dorosła, babcia lub dziadek otrzymują 20 % zniżki na wycieczkę.
You don't have permission to register