logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Zabawa w Parku Rozrywki i zwiedzanie Krakowa Śladami Legend Szaleństwo na terenie 35 hektarów ! Czeka was Strefa Ekstremalna, Bajkolandia, Strefa rodzinna  i   Water Park . W Krakowie odkryjecie tajemnice  legend o Lajkoniku, Smoku Wawelskim czy Żółtej Ciżemce

Ruszaj z nami w niezapomnianą przygodę ! 

ENERGYLANDIA jest największym w Polsce parkiem rozrywki położonym w Zatorze. W parku znajdują się atrakcje dla młodszych i starszych dzieci, rodzin, oraz wszystkich żądnych ekstremalnych wrażeń. Bogata oferta Energylandii powiększa się każdego roku i w każdym sezonie pojawia się coś nowego. Szybkie rollercoastery m.in. jeden z najwyższych w Europie Hyperion i najwyższa na świecie drewniana Zadra, karuzele, małe kolejki górskie i wiele innych dostarczą każdemu ekstremalnych wrażeń na cały dzień.

 

KRAKÓW to jedno z najstarszych miast w Polsce, gdzie wspaniała historia łączy się ze współczesnością. Piękne stare miasto, pełne tajemnic i legend intryguje i zachęca do ich odkrywania. Za każdym rogiem, w każdej kamienicy kryją się opowieści do odkrycia.

Zwiedzanie Krakowa Śladami Legend będzie niezapomnianą przygodą . Spacer Drogą Królewską oraz wizyta na dziedzińcu Zamku Królewskiego – to jedne z wielu atrakcji, dzięki którym dzieci poczują się jak księżniczki lub rycerze. W Smoczej Jamie odkryją Legendę o Smoku Wawelskim i dzielnym Szewczyku. Maszerując dalej na Rynek zobaczą Zaczarowane Gołębie obsiadające płytę Rynku. Dlaczego są zaczarowane? To temat kolejnej  Legendy Krakowskiej. Tuż obok znajduje się Kościół Mariacki który kryje w swej historii dwie legendy – o Żółtej Ciżemce i  Wieżach . Stoiska kuszą pamiątkami z Lajkonikiem– dlaczego jest symbolem Krakowa.Legenda głosi że… na pewno dowiecie się na wycieczce.

Uczestnicy wycieczki zobaczą również niezwykłą, interaktywną wystawę w Podziemiach Rynku Głównego.  Mamo , tato nie możesz jechać? W cenie 50 zł od dziecka nasz opiekun zaopiekuje się się Waszą pociechą w czasie wycieczki .

Dla kogo jest wycieczka?

Wycieczka  stworzona z myślą o rządnych przygód dzieciach. Rodzicu, Twoje dziecko ciągnie Cię do wesołego miasteczka, a Ty niekoniecznie lubisz takie atrakcje? A w dodatku bilety dość drogie a dziecko samo nie pojedzie….? Mamy dla Was rozwiązanie. Wyślij dziecko na wycieczkę z nami. Świetna zabawa dla dziecka gwarantowana, a Ty masz weekend dla siebie. Nie masz samochodu i nie chcesz ciułać się komunikacją miejską? Zabierz dzieciaki i ruszaj z nami !!

Wycieczka dla dzieci, rodzin z dziećmi ,  osób starszych i niepełnosprawnych, w wolniejszym tempie i mniejszej grupie, nie będzie tu dużo zwiedzania i przekazywania ogromu wiedzy na temat miasta i zabytków, po to zapraszamy na inne wycieczki.

Dzieci od 10 lat mogą jechać na wycieczkę bez rodziców  ( 50 zł dopłata za opiekuna) .  Zabierzcie kolegów i koleżanki z klasy i ruszajmy na wycieczkę pełną zabawy !

Rodzice, dziadkowie, zabierzcie  dzieciaki i ruszajmy razem w niezapomnianą przygodę!

Osoby  z lekką  niepełnosprawnością ruchową lub psychiczną również znajdą dla siebie moc atrakcji. Chociaż alejki parku są przejezdne dla wózków i fantastycznie dostosowane dla mam karmiących i maluszków ( wyposażone w pokoje do karmienia , przewijaki  itd) osoby na wózkach inwalidzkich  proponujemy o wybranie innego Parku ponieważ nie skorzystają z pełni karuzel i atrakcji.

Zabawa i  szaleństwo przez dwa dni!

Na wycieczce będzie świetna zabawa i mnóstwo atrakcji. Będzie wiele ekstremalnych przeżyć dla starszych ale nie braknie też rodzinnych i spokojniejszych rozrywek. Śpiewy i konkursy z nagrodami w czasie jazdy sprawią że podróż minie szybko i bardzo przyjemnie.

Bon turystyczny plus 500 :

Za wycieczkę można zapłacić bonem turystycznym 500+. Dopłata za  opiekę za dziecko może być  doliczone do bonu, dzięki czemu wycieczka pozostanie bez dopłat własnych. Dla dzieci pozostających pod naszą opieką obowiązuje dopłata w wysokości 30 zł na lunch , co również dołożymy do bonu.

Dzieci które jadą z rodzicami i rodzice nie muszą dopłacać, chodzą po parku sami a wyżywienie w Energylandii jest we własnym zakresie.   Polecamy wycieczkę dla osób pragnących spędzić rozrywkowy dzień w cenie 0 zł , korzystając z bonu plus 500 .

Zobaczcie co nas czeka!

 

 

2 dni
dzieci, niepełnosprawni, seniorzy
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  8:00  Dworzec PKS Tarnowskie Góry

  8.45  parking CH Silesia, środkowe wejście

   

 • Data powrotu

  kl
 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol, strój kąpielowy, recznik, klapki, ubranie na zmianę
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Przejazd Autokarem/Busem
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Ubezpieczenie NNW AXA 10.000 zł
  Wyżywienie wg programu
  Zakwaterowanie
  Zwiedzanie z Pilotem
  Bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
  Opłaty Obowiązkowe
1

Dzień: Energylandia

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie wg programu jazdy. Zabieramy ze sobą wygodne buty, wodę i nakrycie przeciwdeszczowe, coś do picia, zdrowe przekąski. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszymy do Krainy Marzeń . W czasie jazdy odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami. Transport może być łączony z grupą jadącą do Zatorlandu. Przyjazd do Energylandii, ok 10:00 wstęp do parku, całodzienne szaleństwo w parku. Dla rodzin z dziećmi czas wolny do godziny  ok. 18.00. Jeśli chcą mogą chodzić wspólnie z grupą. Dzieci które jadą z naszym opiekunem otrzymają bilety i wejdą do Parku z opiekunem, który będzie cały czas z nimi .  Podczas pobytu w parku, korzystanie ze wszystkich atrakcji (poza parkiem wodnym ), m.in. Strefy Ekstremalnej od 140cm: 4 rollercoastery i 6 pozostałych atrakcji takich jak space booster, apocalypto czy tsunami drop, Strefy Familijnej w której znajdują się takie atrakcje jak dragon, anaconda, boomerang, samoloty i inne, Strefa Bajkolandia z atrakcjami dla najmłodszych oraz nowości takie jak Smoczy Gród z drewnianą kolejką Zadra i wiele innych. Między czasie przerwa na lunch dla dzieci ( opłata dodatkowa obowiązkowa 30 zł  jeśli dzieci jadą z naszą opieką). Dalsza zabawa i szaleństwo. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2

Dzień : Zwiedzanie Krakowa Śladami Legend

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Krakowa pod Wzgórze Wawelskie, gdzie przejdziemy pod pomnik Smoka Wawelskiego i wysłuchamy legendę o szewcu Dratewce oraz wejdziemy do Smoczej Jamy, następnie przejdziemy na dziedziniec Zamku – obejrzymy zamek z zewnątrz i wejdziemy do Katedry – miejsca koronacji naszych królów. Następnie przejdziemy Szlakiem Królewskim / ulicą Grocką/ do centrum, gdzie po zjedzeniu pysznych lodów (tylko dla dzieci)  pilot zabierze uczestników na spacer po mieście w poszukiwaniu legend. Zobaczymy Rynek Główny z Zaczarowanymi Gołębiami, Kościół Mariacki z Tajemnicą Żółtej Ciżemki , Sukiennice gdzie dowiemy się o historii Lajkonika. W okolicach Rynku zjemy ciepły lunch i zejdziemy do Podziemi Rynku – niezwykle ciekawej, interaktywnej wystawy. Kierując się do autokaru przejdziemy przez Bramę Floriańską, dojdziemy do Barbakanu wysłuchując ciekawej legendy o obronie Krakowa. Wyjazd w drogę powrotną około godz. 17:00. Czas przejazdu do Katowic ok. 1,5h, do Tarnowskich Gór ok 2 h .  

Przeczytaj Przed Podróżą :

Wycieczka jest dedykowana dzieciom, babciom i dziadkom, lekko niepełnosprawnym oraz rodzinom z dziećmi . Tempo wycieczki jest  dość wolne, dostosowane do tempa wszystkich uczestników,  uwzględniające dodatkowe postoje na toaletę w razie konieczności czy krótki odpoczynek jeśli dystans pieszy jest dłuższy. Rodziny z dziećmi i dorośli mogą  sami chodzić po Energylandii  i wyżywienie na terenie Parku jest  we własnym zakresie.  Jeżeli jednak chcą mogą podążać wspólnie z grupą. Jeżeli  pragniesz dowiedzieć się o historii, architekturze  i intensywnie poznać region to nie jest wycieczka dla Ciebie.  Aktywnych turystów zapraszamy na nasze inne wycieczki objazdowe. Ta wycieczka jest dla dzieci, maluchów, mam w ciąży, osób niepełnosprawnych czy seniorów którzy lubią towarzystwo i  gwar dzieci.
Babciu, dziadku zabierz wnuki a otrzymasz 20 % zniżki  dla siebie na  wycieczkę!
Mamo, tato, zabierzcie dzieciaki  i wykorzystajcie  program bon turystyczny +500.
Dzieci od 10 lat mogą jechać same  z naszym opiekunem za dopłatą 50 zł.
Jeżeli dzieci wezmą udział w konkursach dla każdego małego uczestnika przewidziana jest mała nagroda.
Dbając o bezpieczeństwo Waszych pociech sugerujemy aby dzieci  podróżowały w busie/autokarze  w fotelikach lub na podkładkach.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki do 48 h przed wyjazdem jeżeli nie uzbiera się grupa minimum 25 pełnopłatnych uczestników. Organizator informuje że wycieczki mogą być łączone .
W czasie podróży w autokarze występuje konieczność noszenia maseczek za wyjątkiem osób z zaświadczeniami lekarskimi.
Przed wejściem do autokaru będzie dostępny płyn do dezynfekcji  rąk.
Bilet wstępu do Smoczej Jamy, Energylandii i Podziemii Rynku,  ubezpieczenie,  zwiedzanie z pilotem, 1x nocleg, 1x śniadanie i obiadokolacja, 1x lunch , przewodnik w Poziemiach Rynku, Fundusz Gwarancyjny  oraz inne opłaty konieczne do realizacji wycieczki są zawarte  w cenie wycieczki.  

Dopłaty obowiązkowe:

W przypadku kiedy dzieci jadą z naszym opiekunem,  dopłata do lunchu w Energylandii w wysokości 30 zł i jest obowiązkowa.
Dorośli i młodzież powyżej 140 cm dopłata 50 zł.

Dopłaty nieobowiązkowe:

Możliwość dokupienia w cenie 50 zł opiekuna dla dziecka od 10 lat, dzieci muszą samodzielnie i sprawnie się przebierać .

Zniżki  :

Dzieci do lat 3 gratis - bez świadczeń i miejsca w autokarze , spanie i jedzenie z rodzicami ,  jeśli miejsce w foteliku 150zł  zniżki.
Babciu, dziadku zabierz wnuki i otrzymaj 20% zniżki :
Promocja  dla babci lub dziadka którzy zabiorą minimum 2 wnuków na wycieczkę. Przy dwójce pełnopłatnych dzieci lub  1 dziecka + 1 osoba dorosła,  babcia lub dziadek otrzymują 20 % zniżki na wycieczkę.
You don't have permission to register