logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Zabawa w Parku Rozrywki i Magiczna Góra Żar

Szaleństwo na terenie 35 hektarów ! Czeka was Strefa Ekstremalna, Bajkolandia, Strefa rodzinna  i   Water Park . Odkryjecie tajemnicę Góry Żar i zdobędziecie szczyt Magurki, 

Ruszaj z nami w niezapomnianą przygodę ! 

ENERGYLANDIA jest największym w Polsce parkiem rozrywki położonym w Zatorze. W parku znajdują się atrakcje dla młodszych i starszych dzieci, rodzin, oraz wszystkich żądnych ekstremalnych wrażeń. Bogata oferta Energylandii powiększa się każdego roku i w każdym sezonie pojawia się coś nowego. Szybkie rollercoastery m.in. jeden z najwyższych w Europie Hyperion i najwyższa na świecie drewniana Zadra, karuzele, małe kolejki górskie i wiele innych dostarczą każdemu ekstremalnych wrażeń na cały dzień.

Beskidy– jedne z najpiękniejszych gór w Polsce, będąc w pobliżu warto odwiedzić Górę Żar, gdzie jedną z atrakcji jest punkt w którym szklane butelki czy piłki toczą się pod górę. Znajduje się tam  zbiornik wodny zasilający jedyną w Polsce elektrownię wykorzystującą spust wody wcześniej wpompowanej ze zbiornika z dołu góry – jak to możliwe ? Wszystko wytłumaczy pilot na wycieczce. Na szczyt wjeżdżamy wagonikami kolejki linowo – terenowej. Malownicze widoki podziwiać można również z całorocznego toru saneczkowego, który zapewnia sporą dawkę adrenaliny.

Przyjemny spacer na Magurkę będzie nie lada wyzwaniem dla wszystkich uczestników .

Dla kogo jest wycieczka?

Wycieczka  stworzona z myślą o rządnych przygód dzieciach. Rodzicu, Twoje dziecko ciągnie Cię do wesołego miasteczka, a Ty niekoniecznie lubisz takie atrakcje? A w dodatku bilety dość drogie a dziecko samo nie pojedzie….? Mamy dla Was rozwiązanie. Wyślij dziecko na wycieczkę z nami. Świetna zabawa dla dziecka gwarantowana, a Ty masz weekend dla siebie. Nie masz samochodu i nie chcesz ciułać się komunikacją miejską? Zabierz dzieciaki i ruszaj z nami !!

Wycieczka dla dzieci, rodzin z dziećmi ,  osób starszych i niepełnosprawnych, w wolniejszym tempie i mniejszej grupie, nie będzie tu dużo zwiedzania i przekazywania ogromu wiedzy na temat miasta i zabytków, po to zapraszamy na inne wycieczki.

Dzieci od 10 lat mogą jechać na wycieczkę bez rodziców  ( 50 zł dopłata za opiekuna) .  Zabierzcie kolegów i koleżanki z klasy i ruszajmy na wycieczkę pełną zabawy !

Rodzice, dziadkowie, zabierzcie  dzieciaki i ruszajmy razem w niezapomnianą przygodę!

Osoby  z lekką  niepełnosprawnością ruchową lub psychiczną również znajdą dla siebie moc atrakcji. Chociaż alejki parku są przejezdne dla wózków i fantastycznie dostosowane dla mam karmiących i maluszków ( wyposażone w pokoje do karmienia , przewijaki  itd) osoby na wózkach inwalidzkich  proponujemy o wybranie innego Parku ponieważ nie skorzystają z pełni karuzel i atrakcji.

Zabawa i  szaleństwo przez dwa dni!

Na wycieczce będzie świetna zabawa i mnóstwo atrakcji. Będzie wiele ekstremalnych przeżyć dla starszych ale nie braknie też rodzinnych i spokojniejszych rozrywek. Śpiewy i konkursy z nagrodami w czasie jazdy sprawią że podróż minie szybko i bardzo przyjemnie.  W czasie jazdy odbędą się konkursy z nagrodami i  śpiewy ! U nas nie ma czasu na ciszę i nudę!

Bon turystyczny plus 500 :

Za wycieczkę można zapłacić bonem turystycznym 500+. 50 zł za  opiekę za dziecko może być  doliczone do bonu, dzięki czemu wycieczka pozostanie bez dopłat własnych. Dla dzieci pozostających pod naszą opieką obowiązuje dopłata w wysokości 30 zł na lunch co również dołożymy do bonu.

Dzieci które jadą z rodzicami i rodzice nie muszą dopłacać, chodzą po parku sami a wyżywienie w Energylandii jest we własnym zakresie.   Polecamy wycieczkę dla osób pragnących spędzić rozrywkowy dzień w cenie 0 zł , korzystając z bonu plus 500 .

Zobaczcie co nas czeka!

 

2 dni
dzieci,lekko niepełnosprawni, seniorzy
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  9:00  CH Zakopianka Kraków

 • Data powrotu

  kl
 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol, strój kąpielowy, ręcznik, klapki, ubranie na zmianę
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Przejazd Autokarem/Busem
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Ubezpieczenie NNW AXA 10.000 zł
  Wyżywienie wg programu
  Zakwaterowanie
  Zwiedzanie z Pilotem
  Bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
  Opłaty Obowiązkowe
1

Dzień: Energylandia

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie wg programu jazdy. Zabieramy ze sobą wygodne buty, wodę i nakrycie przeciwdeszczowe, coś do picia, zdrowe przekąski. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszymy do Krainy Marzeń . W czasie jazdy odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami. Transport może być łączony z grupą jadącą do Zatorlandu. Przyjazd do Energylandii, ok 10:00 wstęp do parku, całodzienne szaleństwo w parku. Dla rodzin z dziećmi czas wolny do godziny  ok. 18.00. Jeśli chcą mogą chodzić wspólnie z grupą. Dzieci które jadą z naszym opiekunem otrzymają bilety i wejdą do Parku z opiekunem, który będzie cały czas z nimi .  Podczas pobytu w parku, korzystanie ze wszystkich atrakcji (poza parkiem wodnym ), m.in. Strefy Ekstremalnej od 140cm: 4 rollercoastery i 6 pozostałych atrakcji takich jak space booster, apocalypto czy tsunami drop, Strefy Familijnej w której znajdują się takie atrakcje jak dragon, anaconda, boomerang, samoloty i inne, Strefa Bajkolandia z atrakcjami dla najmłodszych oraz nowości takie jak Smoczy Gród z drewnianą kolejką Zadra i wiele innych. Między czasie przerwa na lunch dla dzieci ( opłata dodatkowa obowiązkowa 30 zł  jeśli dzieci jadą z naszą opieką). Dalsza zabawa i szaleństwo. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2

Dzień :Góra Żar i Magurka

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na Górę Żar. Znajdziemy tu zupełnie wyjątkową elektrownię szczytowo-pompową, wybudowaną we wnętrzu góry, wspaniałe, rozległe panoramy i kolej linowo - terenową, która kiedyś woziła turystów na szczyt… Gubałówki. Odkryjemy tajemniczą moc góry, która potrafi sprawić że butelki czy piłki turlają się same ..... pod górę. Wjazd kolejką na szczyt podziwianie pięknych widoków ze szczytu, jednorazowy zjazd zjeżdżalnią pontonową, zjazd kolejką na dół. Następnie pilot zabierze grupę na przełęcz Przegibek, gdzie zjemy ciepły posiłek i rozpoczniemy spacer w kierunku Magurki. Zejście w kierunku autobusu.   Wyjazd w drogę powrotną około godz. 17:00.  

Przeczytaj Przed Podróżą :

Wycieczka jest dedykowana dzieciom, babciom i dziadkom, niepełnosprawnym oraz rodzinom z dziećmi . Tempo wycieczki jest  dość wolne, dostosowane do tempa wszystkich uczestników,  uwzględniające dodatkowe postoje na toaletę w razie konieczności czy krótki odpoczynek jeśli dystans pieszy jest dłuższy. Rodziny z dziećmi i dorośli mogą  sami chodzić po Energylandii  i wyżywienie na terenie Parku jest  we własnym zakresie.  Jeżeli jednak chcą mogą podążać wspólnie z grupą. W przypadku osób na wózkach inwalidzkich lub wózków dla dzieci kadra  w miarę możliwości udziela pomocy w czasie podróży. Jeżeli  pragniesz dowiedzieć się o historii, architekturze  i intensywnie poznać region to nie jest wycieczka dla Ciebie.  Aktywnych turystów zapraszamy na nasze inne wycieczki objazdowe. Ta wycieczka jest dla dzieci, maluchów, mam w ciąży, osób niepełnosprawnych czy seniorów którzy lubią towarzystwo i  gwar dzieci.
Babciu, dziadku zabierz wnuki a otrzymasz 20 % zniżki  dla siebie na  wycieczkę!
Mamo, tato, zabierzcie dzieciaki  i wykorzystajcie  program bon turystyczny +500.
Dzieci od 10 lat mogą jechać same  z naszym opiekunem za dopłatą 50 zł.
Jeżeli dzieci wezmą udział w konkursach dla każdego małego uczestnika przewidziana jest mała nagroda.
Dbając o bezpieczeństwo Waszych pociech sugerujemy aby dzieci  podróżowały w busie/autokarze  w fotelikach lub na podkładkach.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki do 48 h przed wyjazdem jeżeli nie uzbiera się grupa minimum 25 pełnopłatnych uczestników. Organizator informuje że wycieczki mogą być łączone .
W czasie podróży w autokarze występuje konieczność noszenia maseczek za wyjątkiem osób z zaświadczeniami lekarskimi.
Przed wejściem do autokaru będzie dostępny płyn do dezynfekcji  rąk.
Bilet wstępu do  Energylandii , wjazd i zjazd kolejką,  spacer z pilotem,1x zjazd zjeżdżalnią pontonową,  ubezpieczenie,  zwiedzanie z pilotem, 1x nocleg, 1x śniadanie i obiadokolacja, 1x lunch,   Fundusz Gwarancyjny  oraz inne opłaty konieczne do realizacji wycieczki są zawarte  w cenie wycieczki.  

Dopłaty obowiązkowe:

W przypadku kiedy dzieci jadą z naszym opiekunem,  dopłata do lunchu w Energylandii w wysokości 30 zł i jest obowiązkowa.
Dorośli i młodzież powyżej 140 cm dopłata 50 zł.

Dopłaty nieobowiązkowe:

Możliwość dokupienia w cenie 50 zł opiekuna dla dziecka od 10 lat, dzieci muszą samodzielnie i sprawnie się przebierać .

Zniżki  :

Dzieci do lat 3 gratis - bez świadczeń i miejsca w autokarze , spanie i jedzenie z rodzicami ,  jeśli miejsce w foteliku 150zł  zniżki.
Babciu, dziadku zabierz wnuki i otrzymaj 20% zniżki :
Promocja  dla babci lub dziadka którzy zabiorą minimum 2 wnuków na wycieczkę. Przy dwójce pełnopłatnych dzieci lub  1 dziecka + 1 osoba dorosła,  babcia lub dziadek otrzymują 20 % zniżki na wycieczkę.
You don't have permission to register