logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Śląskie Parki – Dream Park Ochaby i Leśny Park Niespodzianek

Ekstremalne atrakcje dla dzieci  od 8 lat ? Tego jeszcze nie było! Skok z Wieży Mocy ( mini bungee)  lub Zjazd Tyrolką dla odważnych, zjazd torem saneczkowym bez śniegu i karmienie ptaków drapieżnych !

Poczuj się jak Agent 007 skacząc z Wieży mocy i odkryj leśne niespodzianki na Równicy !!

Dream Park to miejsce z mnóstwem atrakcji, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. Znajdują się tu atrakcje dla dzieci oraz dorosłych. Park Gigantycznych Owadów,  Park Linowy, Dom do Góry NogamiKino 6D, Labirynt Luster i wiele innych atrakcji, sprawi że wizyta w parku będzie spełnieniem dziecięcych marzeń. Podróż w czasie przeniesie uczestników do Krainy Dinozaurów i zobaczycie Oceanarium Prehistoryczne.  Nie zabraknie czasu na podróż dookoła świata w malowniczym Parku Miniatur.

Ustroń jest miejscowością uzdrowiskową, odwiedzaną licznie przez turystów. Jest przyjazna rodzinom z dziećmi , a pięknie wyremontowany deptak wzdłuż Wisły oferuje wiele atrakcji . Można wypożyczyć gokarty na pedały, pojeździć na rolkach , rowerach czy hulajnodze. Nowością jest relaks nad szumiącą Wisłą w hamakowych siatkach czy bujanych dużych huśtawach. W Parku Kościuszki czeka dla dzieci nowa strefa sportu z nowoczesnym placem zabaw.

Równica to górski szczyt który mieści się w  odgałęzieniu Pasma Wiślańskiego w Beskidzie Śląskim jest położony pomiędzy dolinami Brennicy i Wisły. Góra skrywa moc atrakcji, m.in mieszka tu wiele leśnych zwierząt które  mieszkają blisko ludzi, można je dotknąć i nakarmić. Warto odwiedzić Leśny Park Niespodzianek – to on kryje w sobie mnóstwo leśnych tajemnic i zabawy. Widowiskowe loty ptaków tuż nad głowami, nietypowe mini zoo leśne z wieloma ścieżkami edukacyjnymi czy Aleja Bajkowa z ruchomymi postaciami z bajek – to jedne z wielu atrakcji, które czekają w obiekcie. Na szczycie Równicy jest kolejna moc atrakcji dla dzieci ! Place zabaw,  Tor saneczkowy i widoki panoramy beskidzkiej wzbudzą niezapomniane emocje.

Dla kogo jest wycieczka?

To pełna wrażeń  wycieczka dla dzieci, pozwalająca na kontakt z przyrodą na świeżym powietrzu jak również gwarantuje ekstremalną zabawę. Jeżeli rodzice nie mogę jechać ze swoimi pociechami można dzieci od 10 lat wysłać na wycieczkę same. W cenie 50 zł gwarantujemy opiekę profesjonalnego opiekuna dla dziecka – jak na wycieczce szkolnej.

Najmłodsze dzieciaki będą szaleć w małpim gaju i na dmuchańcach, starsze poszaleją w Parku Linowym i na ekstremalnej 18 m Wieży Mocy. Chciałbyś skoczyć ze spadochronem ale jest to za drogie lub nie masz 18 lat ? Już nie musisz się  martwić. Urządzenie PowerFAN imituje pionowy skok końcowy etap lotu, zamiast elastycznej liny bungee skok jest asekurowany urządzeniem PowerFAN. Przez pierwsze parę metrów spadasz bezwładnie, aby po chwili wyhamować i bezpiecznie wylądować na ziemi. Jeżeli chcesz się poczuć jak agent 007 to koniecznie musisz spróbować.  Obok wieży umieszczono drugą atrakcję gdzie podpinasz się do stalowej liny.  Zapięty(a) do liny, siedząc rozpoczynasz Zjazd Tyrolski nad parkiem 2 razy po 100m, połączone mostkiem linowym zawieszonym na wysokości dochodzącej do 10m. Poczuj wiatr we włosach, szybkość i wolność jak ptak . Dzieci z niepełnosprawnością również skorzystają z wielu atrakcji w Parku który dostarczy im i ich opiekunom niezapomnianych wrażeń.

Dorosłym na pewno spodoba się  Strzelnica Sportowa gdzie czekają bardziej ekstremalne rozrywki. Jeśli dzieci pojadą na wycieczkę bez rodziców, można wykupić opiekę w cenie 50 zł od dziecka.

Podczas wyjazdu do Ustronia mali uczestnicy będą mieli możliwość obcowania z dzikimi zwierzętami takimi jak: daniele, dziki, czy sarny, a nawet nakarmienia ich. Może to być jedyna taka okazja na podziwianie niesamowitych pokazów sokołów i sów, a także poznawanie ciekawostek o ich życiu. Na wycieczce będzie przyjemny spacer  chwilami stromymi ścieżkami, dlatego osoby starsze , niepełnosprawni i dzieci w wózkach będą mieć trudności.  Wycieczka dla osób z lekką niepełnosprawnością lub niepełnosprawnością psychiczną. Wycieczka jest odpowiednia dla dzieci  które poradzą sobie z wejściem i zejściem na strome kamienisto-gliniaste górki. Zapraszamy do udziału w wycieczce rodziców, babcie dziadków czy sąsiądów!

Babciu, dziadku zabierz wnuki!

Jeżeli babcia lub dziadek zabiorą co najmniej dwójkę wnuków na wycieczkę , otrzymują zniżkę za wycieczkę w wysokości 20 %. Niestety rząd nie przyznał bonu 500+ emerytom, ale my przyznajemy dziadkom i babciom zniżkę!

Najważniejsze są dzieci !

W drodze na wycieczkę nie zabraknie głośnej zabawy, quizów i animacji, więc nie jest to oferta dla osób poszukujących spokoju. Wizyta w Parku będzie świetną zabawą zarówno dla małych jak i “dużych dzieci”.

Tempo zwiedzania będzie wolne, dostosowane do wszystkich uczestników. Pilot będzie skupiał się na  przekazywaniu wiedzy poprzez zabawę, więc jeśli ktoś oczekuje dużej ilości wiedzy i  zwiedzania to proponujemy skorzystać z innej oferty. Będzie hałas, towarzystwo dzieci i głośne śpiewy.

 

Bon turystyczny plus 500 :

Ogromnym plusem będzie możliwość zapłaty za tą nie zapomnianą wycieczkę bonem turystycznym 500+, nie będzie to obciążeniem. Opłata za opiekuna lub inne dodatkowe atrakcje mogą być  doliczone do wartości wycieczki dzięki czemu nie uszczuplimy własnego portfela na wyjazd dziecka.  Nasz opiekun będzie odpowiadał za dziecko przez całą wycieczkę, jak  na wycieczce szkolnej .

Polecamy wycieczkę dla osób pragnących spędzić rozrywkowy weekend w cenie 0 zł , korzystając z bonu plus 500 .

Zobaczcie co nas czeka!

2 dni
dzieci, niepełnosprawni, seniorzy
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  8:30 Dworzec PKS Tarnowskie Góry

  9:15  CH Silesia Katowice

  7:45 CH Zakopianka Kraków

   

 • Data powrotu

  kl
 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol,ubranie na zmianę
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Opłaty Obowiązkowe
  Przejazd Autokarem/Busem
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Ubezpieczenie NNW AXA 10.000 zł
  Wyżywienie wg programu
  Zakwaterowanie
  Zwiedzanie z Pilotem
  Bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
1

1 Dzień: Dream Park Ochaby

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie wg programu jazdy. Zabieramy ze sobą wygodne buty, wodę i nakrycie przeciwdeszczowe, coś do picia, zdrowe przekąski. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszymy do Parku Marzeń. W czasie jazdy odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami. Przyjazd do Ochab, wstęp do parku, całodzienna zabawa. Dla rodzin z dziećmi czas wolny na zabawę do godziny ok.  17.00. Opiekun zakupi bilety i będzie cały czas z dziećmi. Podczas pobytu w parku zjemy pyszny lunch. Dodatkowe atrakcje  takie jak  zjazd tyrolką czy skok z Wieży Mocy wymaga dodatkowych pisemnych zgód oraz nie są w cenie podstawowego biletu. ( Pakiet Extreme +20 zł) Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2

2 Dzień : Leśny Park i Równica

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wjazd na Równicę do Leśnego Parku Niespodzianek gdzie spotkamy dzikie , leśne zwierzęta, które możemy karmić i głaskać. Warto kupić dla nich karmę w kasie parku (koszt ok 2 zł) wtedy biegają i hasają blisko prosząc o jedzenie. Znajduje się tu także Dom  Ptaków Drapieżnych i Sowiarnia. Zobaczymy pokazy lotów sów i ptaków drapieżnych, przejdziemy ścieżką edukacyjną, aleją bajkową z ruchomymi ekspozycjami bajek. Nie zabraknie czasu na wyśmienitym placu zabaw gdzie dzieciaki będą mogły poskakać na trampolinach, ogromnych huśtawach czy nietypowej karuzeli. Między czasie dzieci dostaną pyszne lody. Następnie wjedziemy na szczyt Równicy gdzie czeka kolejna moc atrakcji. Pomimo braku śniegu będzie można poszaleć na torze saneczkowym (dodatkowo płatne 10 zł/zjazd) . Piękna beskidzka panorama  czeka na Was na widokowym tarasie  a robiąc zdjęcia zapiszecie ten widok na zawsze.  Taras należy do Karczmy Biesiadnej gdzie zjemy lunch. Wyjazd w drogę powrotną około godz. 17:00.    

Przeczytaj Przed Podróżą :

Wycieczka jest dedykowana dzieciom, babciom i dziadkom, niepełnosprawnym oraz rodzinom z dziećmi . Tempo wycieczki jest  dość wolne, dostosowane do tempa wszystkich uczestników,  uwzględniające dodatkowe postoje na toaletę w razie konieczności czy krótki odpoczynek jeśli dystans pieszy jest dłuższy. Rodziny z dziećmi i dorośli mogą  sami chodzić po Parku, lunch  na terenie Parku jest  w cenie.  Jeżeli jednak chcą mogą podążać wspólnie z grupą. W przypadku osób na wózkach inwalidzkich lub wózków dla dzieci kadra  w miarę możliwości udziela pomocy w czasie podróży. Jeżeli  pragniesz dowiedzieć się o historii, architekturze  i intensywnie poznać region to nie jest wycieczka dla Ciebie.  Aktywnych turystów zapraszamy na nasze inne wycieczki objazdowe. Ta wycieczka jest dla dzieci, maluchów, mam w ciąży, osób niepełnosprawnych czy seniorów którzy lubią towarzystwo i  gwar dzieci.
Babciu, dziadku zabierz wnuki a otrzymasz 20 % zniżki  dla siebie na  wycieczkę!
Mamo, tato, zabierzcie dzieciaki  i wykorzystajcie  program bon turystyczny +500.
Dzieci od 10 lat mogą jechać same  z naszym opiekunem za dopłatą 50 zł.
Jeżeli dzieci wezmą udział w konkursach dla każdego małego uczestnika przewidziana jest mała nagroda.
Na tej wycieczce dzieci jadące z opiekunem otrzymają  lody  dlatego jeżeli dziecko jest uczulone bądź nie może jeść lodów prosimy poinformowanie sprzedawców  min . 48h przed wycieczką. Zorganizujemy zdrową przekąskę lub owoc.
Dbając o bezpieczeństwo Waszych pociech sugerujemy aby dzieci  podróżowały w busie/autokarze  w fotelikach lub na podkładkach.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki do 48 h przed wyjazdem jeżeli nie uzbiera się grupa minimum 25 pełnopłatnych uczestników. Organizator informuje że wycieczki mogą być łączone .
W czasie podróży w autokarze występuje konieczność noszenia maseczek za wyjątkiem osób z zaświadczeniami lekarskimi.
Przed wejściem do autokaru będzie dostępny płyn do dezynfekcji  rąk.
Bilet wstępu do Leśnego Parku, Dream Parku, ubezpieczenie, zwiedzanie z pilotem, 1x nocleg, 1x śniadanie i obiadokolacja, 2x lunch , 1x lody (tylko dla dzieci ),   Fundusz Gwarancyjny  oraz inne opłaty konieczne do realizacji wycieczki są zawarte  w cenie wycieczki.  

Dopłaty obowiązkowe:

BRAK  

Dopłaty nieobowiązkowe:

Możliwość dokupienia w cenie 50 zł opiekuna dla dziecka od 10 lat, dzieci muszą samodzielnie i sprawnie się przebierać .

Zniżki  :

Dzieci do lat 3 gratis - bez świadczeń i miejsca w autokarze , spanie i jedzenie z rodzicami ,  jeśli miejsce w foteliku 50%  zniżki.
Babciu, dziadku zabierz wnuki i otrzymaj 20% zniżki :
Promocja  dla babci lub dziadka którzy zabiorą minimum 2 wnuków na wycieczkę. Przy dwójce pełnopłatnych dzieci lub  1 dziecka + 1 osoba dorosła,  babcia lub dziadek otrzymują 20 % zniżki na wycieczkę.
You don't have permission to register