logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Beskid Śląski, Wisła i okolice

Wycieczka szkolna do regionu bardzo atrakcyjnego turystycznie. Beskidy to góry dla każdego – nie wysokie, łatwe szlaki i przepiękne krajobrazy a pomiędzy wciśnięte urokliwe miasteczka.

 

Ciekawa historia i piękne widoki czekają 

BESKID ŚLĄSKI to niezwykle popularne pasmo górskie leżące w zachodniej części polskich Beskidów. Najwyższe szczyty to Skrzyczne 1257 m npm – w pobliżu Szczyrku, oraz Barania Góra 1220 m npm – z podnóża której wypływa rzeka Wisła.

Beskid Śląski to obszar świetnie przygotowany dla turystów. Zarówno w lecie jak i w zimie nikt nie będzie się tutaj nudził. Znajdują się tu urokliwe turystyczne miejscowości takie jak Wisła, Ustroń czy Koniaków oraz wspaniałe szlaki górskie. Dla tych, co nie mogą lub nie lubią górskich wycieczek są koleje linowe m.in. na Czantorię czy Szyndzielnię. Zarówno na dzieci, młodzież jak i dorosłych czeka tu masa atrakcji.

Mamy zaszczyt zaproponować Wam, abyście zobaczyli z nami przepiękną Perłę Beskidu Śląskiego. Słynie ona z malowniczych krajobrazów, bogatej historii a także znamienitych postaci takich Adam Małysz- zapraszamy do Wisły.

 

Dla których klas jest ta wycieczka szkolna?

Wycieczka jest dedykowana uczniom ze wszystkich klas. Tempo dostosowane do wszystkich, wspaniała zabawa i ciekawe przekazanie wiedzy dopasowane do wieku dzieci i młodzieży.  Uczestnicy mogą spodziewać się świetnej zabawy i miłej odskoczni od szkoły.

Zobaczcie co nas czeka!

1 dzień
dzieci, młodzież szkolna
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  8:00  dowolna szkoła w promieniu ok 150 km od Wisły

   

 • Data powrotu

  kl
 • W co się ubrać?

  Swobodna odzież, wygodne buty, kurtka
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Opłaty Obowiązkowe
  Przejazd Autokarem/Busem
  Zwiedzanie z Pilotem
  Bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
  Ubezpieczenie NNW AXA 10.000 zł
  Wyżywienie wg programu
1

WYJAZD:

Z uczestnikami spotykamy się o godzinie 8:00 koło szkoły lub w miejscu ustalonym z nauczycielem.
Zabieramy ze sobą napoje, przekąski, ewentualnie kanapki, sportowe wygodne obuwie oraz wygodne ubranie odpowiednie do pogody. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszymy w podróż.
W czasie przejazdu odbędą się animacje i zabawy aby przejazd nie był nudny.
Do Wisły przyjedziemy około godziny 10:00-11:00
2

PROGRAM: WISŁA, MUZEUM BESKIDZKIE, USTROŃ CZANTORIA

Wysiadamy w centrum.

Wisła, spacer po mieście z pilotem, zwiedzanie z zewnątrz: deptak, Aleja Gwiazd Sportu, czekoladowy pomnik Adama Małysza w Domu Zdrojowym, dalej spacer Bulwarem Księżycowym, amfiteatr z pomnikiem prof. Stanisława Hadyny, Galeria „U Niedźwiedzia” z ciekawymi wyrobami ludowych twórców, zwiedzanie Muzeum Beskidzkiego, zwiedzanie Galerii Adama Małysza, oglądanie czekoladowego pomnika Małysza, skocznia Małysza na Malince - bardzo nowoczesny obiekt i dość nietypowy, przebiega ona tuż nad główną drogą, tak, że przez skocznię przejeżdża się jak przez tunel. Zamek Prezydencki z zewnątrz.

Podczas zwiedzania, możliwość przerwy na lunch - płatny dodatkowo.
Następnie wjedziemy kolejką krzesełkową o długości 1640 m. na Czantorię o wysokości 995 m.n.p.m. Z jej szczytu będziemy mogli zobaczyć zapierającą dech w piersiach panoramę Beskidu Śląskiego.  Latem jest tu wspaniała górska plaża z bezpłatnymi leżakami, tor saneczkowy i sokolarnią.
3

POWRÓT:

Wyjedziemy w drogę powrotną około godz. 17:00.
Na miejsce zbiórki wrócimy w godzinach wieczornych.

Przeczytaj Przed Podróżą

Wycieczka jest dedykowana uczniom w każdym wieku.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów ( 1/15 gratis) . Przy ilości większej lub mniejszej cena ustalana jest indywidualnie.
Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 66 miejsc dla uczestników ( w tym nauczycieli). W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program i cena  jest przykładowa i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy. W zależności od terminu, liczebności grupy, wybranych atrakcji i ich dostępności cena może być inna. Szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Możemy dodać/ująć każdą atrakcję Wisły lub okolic czy wyżywienie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców. Możemy również na życzenie dodać wędrówkę górską zamiast zwiedzania miasta. Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl. Przygotujemy bezpłatną kalkulację.
Wycieczki jednodniowe nie są imprezą turystyczną w rozumieniu ustawy o usługach turystycznych . Nie zostają zgłoszone do TFG ani nie obowiązują Ogólne Warunki Uczestnictwa.
Wzór umowy wycieczki jednodniowej
Gwarancja ubezpieczeniowa 2021
Cena zawiera:
przejazd autokarem, opiekę pilota, przewodnika w Muzeum Beskidzkim, bilety na przejazd koleją na Czantorię, bilety do Muzeum Beskidzkiego, bilety do Galerii Trofeów Adama Małysza
Opłaty dodatkowe dla chętnych :
Lunch :
20-30 zł w zależności od menu
Sokolarnia:
Bilet ulgowy dla dzieci od 3 do 15 lat - 5,00  zł
Wieża widokowa po stronie czeskiej (pół godziny spaceru)
uczniowie powyżej 12 lat: 4,50 zł
dzieci od 4 do 12 lat: 2,5 zł
Ubezpieczenie :  
NNW 1 zł
od kosztów rezygnacji ok. 6 % wartości wycieczki /os (minimum 10 zł)
System Słuchawkowy :
5 zł/ dziecko/ dzień.
Dzięki rozwojowi technologii mamy możliwość zaproponowania systemu słuchawkowego Tour Guide dla dzieci. Nie będzie problemu, że dzieci czegoś nie dosłyszą na wycieczce szkolnej ponieważ kontakt z pilotem/przewodnikiem będzie cały czas poprzez system słuchawkowy. Jest to również zabezpieczenie aby dzieci nie oddalały się, ponieważ jeśli uczestnik zbytnio oddali się od przewodnika traci się zasięg co jest wyraźnym sygnałem dla dziecka aby trzymało się blisko grupy.
Ilość słuchawek jest ograniczona dlatego prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z systemu podczas podpisania umowy.
You don't have permission to register