logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

ZOO z Oceanarium, zabawa w detektywa w poszukiwaniu Wrocławskich krasnoludków a na koniec wizyta w Fabryce Robotów i bajkowym Zamku w Mosznie!

Wrocławskie Krasnoludki czają się  w wielu ciekawych miejscach, każdy jest inny. Czy chcesz poznać ich imiona i dowiedzieć się dlaczego się pojawiły? W dodatku odkryjesz podwodny świat  bez nurkowania w oceanie!  

Zwiedzaj  Wrocław  Śladami Krasnoludków!

Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Jego symbolem są krasnale, których ciągle przybywa, a spotkać je można wszędzie, oraz mosty których jest najwięcej w Polsce. Koniecznie trzeba tu przyjechać i sprawdzić ile krasnali uda się odnaleźć. Wrocław słynie również z pięknego zoo. To świetna okazja, żeby zobaczyć Afrykarium – jedyne takie w Polsce Oceanarium, gdzie przechodząc tunelem można poczuć się jak głęboko pod wodą oraz zobaczyć z bliska gatunki zwierząt z całego świata.

Dla kogo jest ta wycieczka?

Wycieczka  dla dzieci, niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi  i seniorów. Jeżeli chcesz zwiedzić miasto z przewodnikiem, który poda dużo informacji o mieście, to możesz wybrać inną wycieczkę z naszej oferty. Będzie wolne tempo dostosowane do wszystkich uczestników, śpiewanie piosenek podczas jazdy i moc atrakcji. Dzieciaki z pewnością docenią jeden z najpiękniejszych ogrodów zoologicznych w Polsce, a dorośli podczas spaceru po mieście docenią jego piękno. Podczas wycieczki będzie świetna zabawa, konkursy z nagrodami, a główną zabawą będzie poszukiwanie krasnoludków które we Wrocławiu są wszechobecne.

Bo najważniejsza jest zabawa:

Na naszych wycieczkach liczy się zwiedzanie przez zabawę . Piloci są dobierani poprzez umiejętności i doświadczenie pracy z dziećmi. W czasie podróży odbędą się śpiewy, konkursy z nagrodami . Nie będzie nudnego “ględzenia” o zabytkach czy kościołach.  Dla nas najważniejsze są zwierzątka, krasnoludki oraz dziecięce psotki.

Bon turystyczny plus 500 :

Akceptujemy płatność poprzez bon turystyczny 500+. Dzięki płatności bonem turystycznym 500+, domowy budżet nie zostanie uszczuplony, a dzieci mogą zobaczy coś nowego i interesującego. Jeśli rodzice nie mogą jechać to za 50 zł od dziecka ( doliczamy tą kwotę do bonu turystycznego plus 500 ) można wykupić opiekę naszego opiekuna. Dzieci od 10 lat mogą jechać z naszą opieką jak na wycieczce szkolnej .  Wycieczka jest ciekawą formą spędzenia czasu przez dzieci a rodzice mogą odpocząć.

 

 

2 dni
dzieci, niepełnosprawni, seniorzy
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  6.00 CH Factory Kraków Modlniczka

  7:00 parking CH Silesia, środkowe wejście

  7:45 Dworzec PKS Tarnowskie Góry  

 • Data powrotu

  26.09.2020
 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Opłaty Obowiązkowe
  Przejazd Autokarem/Busem
  Ubezpieczenie NNW AXA 10.000 zł
  Wyżywienie wg programu
  Zwiedzanie z Pilotem
  Bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
1

1 dzień : Wrocław

Z naszymi milusińskimi spotykamy się w miejscu i o godzinie wg programu jazdy. Zabieramy ze sobą wygodne buty, wodę i nakrycie przeciwdeszczowe. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszymy na niezapomnianą przygodę. Podczas jazdy odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami. Autokar rusza trasą z Krakowa, przez Katowice i Tarnowskie Góry do Wrocławia. Przyjazd do Wrocławia ok 10.00.  Wizyta w najstarszym ogrodzie zoologicznym w Polsce, posiadającym najbogatszą kolekcję zwierząt. Żyje tu około 14 tysięcy zwierząt. Największą atrakcją to Afrykarium, oceanarium wyjątkowe w skali światowej, prezentujące wyłącznie gatunki zamieszkujące Czarny Ląd - od plaży Morza Czerwonego po dżunglę Kongo. Niesamowite wrażanie podczas zwiedzania  podwodnego tunelu . Następnie pilot zabierze uczestników na przystań w okolicach zoo i grupa popłynie statkiem po Odrze na wyspę Ostów Tumski . Stamtąd spacerkiem przejdziemy  na rynek we Wrocławiu. W trakcie spaceru przewidziano przerwę na lunch dla grupy. Obejrzymy m.i n. Rynek i Ratusz, Plac Solny, Pałac Królewski, Operę Wrocławską, Wzgórze Liebicha, Promenada Staromiejska, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Kościół im. Jezus i inne. Podczas spaceru zabawimy się w detektywów! Będziemy szukać krasnali umieszczonych w różnych miejscach . Kto znajdzie najwięcej krasnali i powtórzy ich imiona otrzyma małą niespodziankę.   Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg.  
2

2 dzień: Fabryka Robotów i Zamek w Mosznie

Po śniadaniu przejazd do Moszny. Zwiedzanie rozpoczniemy od Zamku, który  skrywa w sobie wiele tajemnic, które można odkryć podczas ekstremalnego zwiedzania. Warto przekonać się ile prawdy jest w legendzie o snującej się Białej Damie. Podczas zwiedzania na uczestników czeka do przejścia 1500 metrów po podziemiach zamku. Wycieczka skierowana jest dla osób głodnych wrażeń i ciekawych. Jakie tajemnice kryje w sobie dawna siedziba hrabiów? Po zwiedzaniu przerwa na lunch. Oprócz zwiedzania bajkowego pałacu, zobaczymy też wyjątkową Fabrykę Robotów, w której przeniesiemy się do świata filmów si-fi, miejsca niezwykłego. Jeden człowiek - pan Sebastian Kucharski, tworzy roboty jak żywcem wyjęte z filmów si-fi. Wszystkie eksponaty robione są własnoręcznie, głównie ze stali, ze złomu samochodowego. Miejsce jedyne w swoim rodzaju, stworzone z pasji i wyobraźni. . Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd z wycieczki  w godzinach wieczornych.

Przeczytaj Przed Podróżą :

Wycieczka jest dedykowana dzieciom, babciom i dziadkom, niepełnosprawnym oraz rodzinom z dziećmi . Tempo wycieczki jest  dość wolne, dostosowane do tempa wszystkich uczestników,  uwzględniające dodatkowe postoje na toaletę w razie konieczności czy krótki odpoczynek jeśli dystans pieszy jest dłuższy. W przypadku osób na wózkach inwalidzkich lub wózków dla dzieci kadra  w miarę możliwości udziela pomocy w czasie całej podróży. Jeżeli szukasz wycieczki o dużej atrakcji, obiektów do zwiedzania, pragniesz dowiedzieć się o historii, architekturze  i intensywnie poznać region to nie jest wycieczka dla Ciebie.  Aktywnych turystów zapraszamy na nasze inne wycieczki objazdowe. Ta wycieczka jest dla dzieci, maluchów, mam w ciąży, osób niepełnosprawnych czy seniorów którzy lubią towarzystwo i  gwar dzieci.

Promocje:

Babciu, dziadku zabierz wnuki a otrzymasz 20 % zniżki  dla siebie na  wycieczkę!
Mamo, tato, zabierzcie dzieciaki  i wykorzystajcie program bon turystyczny +500.
Mamo lub tato zabierz malucha na wycieczkę ! Zapłać bonem za infanta a mama lub tata może jechać gratis !
Dzieci od 6 lat mogą jechać same  z naszym opiekunem za dopłatą 25 zł.
Jeżeli dzieci wezmą udział w konkursach dla każdego małego uczestnika przewidziana jest mała nagroda.
Na tej wycieczce cena zawiera lody dlatego jeżeli dziecko jest uczulone bądź nie może jeść lodów prosimy poinformowanie sprzedawców  min . 48h przed wycieczką. Zorganizujemy zdrową przekąskę lub owoc.
Dbając o bezpieczeństwo Waszych pociech sugerujemy aby dzieci  podróżowały w busie/autokarze  w fotelikach lub na podkładkach.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki do 48 h przed wyjazdem jeżeli nie uzbiera się grupa minimum 18 pełnopłatnych uczestników. Organizator informuje że wycieczki mogą być łączone .
W czasie podróży w autokarze występuje konieczność noszenia maseczek za wyjątkiem osób z zaświadczeniami lekarskimi.
Przed wejściem do autokaru będzie dostępny płyn do dezynfekcji  rąk.
Bilet wstępu - Zoo, Fabryka Robotów oraz Zamek w Mosznie,  spacer z pilotem, ubezpieczenie, 2x lunch, 1x nocleg, 1x śniadanie i obiadokolacja, rejs statkiem, inne opłaty konieczne do realizacji wycieczki są zawarte  w cenie wycieczki. Cena nie zawiera napoi.

Dopłaty nieobowiązkowe:

Możliwość dokupienia w cenie 50 zł opiekuna dla dziecka od 10 lat.  

Wszystkie opłaty dodatkowe  mogą zostać doliczone do  pakietu wycieczki dzięki czemu zapłacisz za wszystko bonem turystycznym.

Zniżki  :

Dzieci do 2 lat gratis - bez świadczeń i miejsca w autokarze, jeśli miejsce w foteliku 50% zniżki.
Opiekun infanta jedzie gratis - Płacąc za infanta  z bonu turystycznego 1 osoba dorosła jedzie gratis jeśli jedzie z dzieckiem na kolanach, jeżeli dziecko jedzie w foteliku naliczymy 50% zniżki.
Uwaga ! Promocje nie łączą się, wybór promocji należy do kupującego. 
Babciu, dziadku zabierz wnuki i otrzymaj 20% zniżki :
Promocja  dla babci lub dziadka którzy zabiorą minimum  wnuki na wycieczkę. Przy dwójce pełnopłatnych dzieci ( lub 1 dziecka i osoby dorosłej )  babcia lub dziadek otrzymują 20 % zniżki na wycieczkę.
You don't have permission to register