logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl
Image Alt

Babciu, dziadku zabierz wnuki na wycieczkę i otrzymaj 20% zniżki !

Babciu, dziadku zabierz wnuki na wycieczkę i otrzymaj 20% zniżki !

Babcia i dziadek są najlepsi na świecie. Bezcenna pomoc dla rodziców, kiedy muszę gdzieś wyjść a dla wnuków… no cóż chyba każdy się zgodzi, że babcia i dziadek są  wyjątkowi. Dla dzieciaków zrobiliby wszystko i pragną spędzać z nimi każdą chwilę. Nie wszyscy jednak  mają na to czas, bo nie są na  emeryturze. Pozostają  tylko wolne weekendy.  A może by tak zabrać wnuki na wycieczkę? Ale gdzie by tu jechać ? Nie mamy lub nie chcemy jechać samochodem czy transportem publicznym? Atrakcje są daleko i nie ma bezpośrednich połączeń? A co z koronawirusem? Można jechać – nie można? Transport publiczny może być tłoczny i niebezpieczny…. Nie wiemy kto siedzi obok. A dzieci na wycieczki szkolne w tym roku nie pojechały, w przyszłym nie wiadomo… Ciągle w domu, nuda, nuda, nuda. Rodzice ciągle pracują, ciężkie czasy w dobie Covidu. Budżet dopięty na ostatni guzik a dzieciaki  marzą aby gdzieś pojechać? Czy ktokolwiek organizuje wycieczki dla dzieci? Dzieci małe, same nie pojadą, babcia czy dziadek by wzięli ale nie wiedzą jak i gdzie? Ha, i jeszcze jakiś zniżek dla babci i dziadka nie ma? A może są jakieś wycieczki za darmo?

Odpowiadamy TAK, TAK, TAK !

Tak ! Są wycieczki w fantastyczne miejsca, pełne animacji, konkursów z nagrodami dla dzieci.
W cenie przejazd, ubezpieczenie, lody, lunch, bilety wstępów
Tak ! kosztują 0 zł dla posiadaczy bonu turystycznego !
Tak! Są zniżki dla babci lub dziadka !

Bon turystyczny w pierwotnej wersji miał dotyczyć nie tylko dzieci i niepełnosprawnych ale również seniorów.  Rząd po wyborach zapomniał o najwspanialszych babciach i dziadkach ale my nie ! Proponujemy 20% zniżki dla babci lub dziadka jeżeli zabiorą wnuki na wycieczkę !

W naszej bogatej ofercie wycieczek jednodniowych na pewno znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego. Na spokojnie lub aktywnie w zależności od kondycji, zarówno dziadkowie i wnuki będą zadowoleni, a taki wyjazd będzie świetną okazją do umocnienia więzi rodzinnej. Nasz bus lub autokar dowiezie bezpiecznie na miejsce, pilot zaopiekuje się grupą i pokaże fascynujące miejsca, 500+ zapłaci za dziecko a dla dziadków zniżka – nic tylko kupować.

Wycieczka będzie nie drogim pomysłem na wspólną zabawę i odpoczynek.

Terminy :  w każdą sobotę i niedzielę września przygotowaliśmy różne propozycje, ale już wkrótce będą nowe wycieczki i terminy zimowe takie jak Fabryka Elfów, Akademia Pana Kleksa, Moszna i  wieczorne straszne zwiedzanie , Suntago  i wiele więcej .

Ilość miejsc:  zapisz się na wycieczkę już dziś, ilość miejsc ograniczona 

Kto może jechać?  Dzieci w każdym wieku z   mamą, tatą , babcią, dziadkiem, wujkiem, ciocią, sąsiadem czy sąsiadką. Każdy mile widziany. Każdy, kto wie, że wycieczki są dla dzieci więc będzie głośno i wesoło. W czasie jazdy będą animacje i konkursy z nagrodami dla dzieci.

Dzieci od 6 lat mogą jechać same! Na wycieczce będą profesjonalni opiekunowie, którzy będą jak na wycieczce szkolnej odpowiadać za dzieci w grupkach do 10 osób.

Skąd jedziemy: Tarnowskie Góry, Katowice, Kraków

Gdzie jedziemy: Parki Rozrywki- Energylandia, Legendia, Dream Park, Zatorlandia, Ogrodzieniec , Twinpigs Górskie wycieczki i Termy, zobaczymy egzotyczne zwierzęta i leśne, zabawimy się w księżniczki i książąt zwiedzając Zamki i Pałace, odkryjemy Legendy Krakowskie i będziemy detektywami szukając krasnoludków we Wrocławiu. Dla fanów Harrego Pottera pojedziemy do Hogwartu na lekcję magii i gry w Quiddicha!   A ofert będzie jeszcze więcej !

Koszt wycieczek : 0 zł dla posiadaczy bonu turystycznego, dla pozostałych wg cennika na stronie

Zobacz nasze propozycje na www.wakacjeplus500.pl 

You don't have permission to register