logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wakacje plus 500

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl
Image Alt

Wycieczki dla dzieci za 0 zł !

Wycieczki dla dzieci za 0 zł !

Koronawirus pokrzyżował wszystkim plany. Jedni nie pojechali na wakacje, dzieci nie pojechały na wycieczki szkolne a jeszcze inni mają problemy finansowe związane z pracą.  Do tego wszystkiego dzieci nie rozumieją trudu sytuacji i chciałyby powrotu do normalności.

Pogoda za oknem fantastyczna, aż się marzy o jakimś wyjeździe. Siedzenie w domu już doskwiera, w mieszkaniu ciasno, w domu nudno, dzieciaki rozpiera energia. Na szczęście przyszedł z pomocą program BON TURYSTYCZNY + 500.

Nie ponosząc żadnych kosztów, możesz wykorzystać bon turystyczny 500+ i wysłać dziecko na  wycieczkę.  Ale nie taką zwyczajną z nudnym zwiedzaniem muzeów czy nudziarzem przewodnikiem. O nie !  Wycieczka musi być wesoła, a przede wszystkim jej cel musi być mega atrakcją dla dzieci. Taka idealna wycieczka jaką by sobie wymarzyć, to oczywiście Kraina Marzeń, taka jak hmmm… Parki Rozrywki. O tak ! Może jeszcze jakiś opiekun, żeby mieć chwilę dla siebie w sobotę lub niedzielę a wycieczka niech będzie za darmo. Poproszę jeszcze jakieś niespodzianki dla dziecka, zlikwidowanie nudy w czasie przejazdu i może jakieś lody i wyżywienie. A co. TAK ! To nie zeszłoroczne marzenie, to tegoroczna prawda. Zapisz dziecko na nasze darmowe  wycieczki lub jedźcie razem bez problemów związanych np. z transportem.

Za dodatkowe 50 zł – które i tak zostaje opłacone bonem – dziecko może jechać z naszym opiekunem, jak na wycieczkę szkolną, będzie mogło zwiedzić i zobaczyć coś, czego wcześniej nie miało okazji odwiedzić, a rodzic zajmie się pracą lub odpoczynkiem.

Nasze wycieczki są wyjątkowe, inne niż u konkurencji  bo :

Programy są w pełni przyjazne dzieciom i niepełnosprawnym.

W czasie jazdy organizujemy animacje i konkursy z nagrodami  dla dzieci.
W cenie przejazd, ubezpieczenie, lunch i bilety wstępów, nocleg
Koszt:  0 zł dla posiadaczy bonu turystycznego !
Oferujemy opiekę dla dzieci od 10 lat !

Bon turystyczny w pierwotnej wersji miał dotyczyć nie tylko dzieci i niepełnosprawnych ale również seniorów.  Rząd po wyborach zapomniał o najwspanialszych babciach i dziadkach ale my nie ! Proponujemy 20% zniżki dla babci lub dziadka jeżeli zabiorą wnuki na wycieczkę !

Terminy:  w każdą sobotę i niedzielę października przygotowaliśmy różne propozycje, ale już wkrótce będą nowe wycieczki i terminy zimowe takie jak Fabryka Elfów czy wyjazdy na sanki, narty czy kuligi !

Ilość miejsc:  zapisz się na wycieczkę już dziś, ilość miejsc ograniczona 

Kto może jechać?  Dzieci w każdym wieku z mamą, tatą, babcią dziadkiem, wujkiem, ciocią, sąsiadem czy sąsiadką. Każdy mile widziany. Każdy kto wie, że wycieczki są dla dzieci więc będzie głośno i wesoło. W czasie jazdy będą animacje i konkursy z nagrodami dla dzieci.

Dzieci od 10 lat mogą jechać same! Na wycieczce będą profesjonalni opiekunowie, którzy będą jak na wycieczce szkolnej odpowiadać za dzieci w grupkach do 10 osób.

Skąd jedziemy: Tarnowskie Góry, Katowice, Kraków

Gdzie jedziemy: Parki Rozrywki – Energylandia, Legendia, Dream Park, Zatorlandia, Ogrodzieniec , Twinpigs, Górskie wycieczki i Termy,  zobaczymy egzotyczne zwierzęta i leśne, zabawimy się w księżniczki i książąt zwiedzając Zamki  i Pałace, odkryjemy Legendy Krakowskie i będziemy  detektywami szukając  krasnoludków we Wrocławiu.  Pojedziemy do Hogwartu zagrać w Qiddicha i zaczerpnąć nauki magii z Harrym Potterem ! A ofert będzie jeszcze więcej !

Koszt wycieczek : 0 zł dla posiadaczy bonu turystycznego, dla pozostałych wg cennika na stronie

Zobacz nasze propozycje na www.wakacjeplus500.pl 

You don't have permission to register